Ana sayfa sozler 2020 Babalar Günü kutlama mesajları! Babalar Gününü özel en yeni en güzel...

2020 Babalar Günü kutlama mesajları! Babalar Gününü özel en yeni en güzel resimli, kısa uzun mesaj seçenekleri

40
3

2020 Babalar Günü tebrik mesajları! Babalar Gününü hususi en yeni en güzel resimli, kısa uzun bildiri seçenekleri

Babalar Günü bugün kutlanıyor. Bu babalar gününde hayatımızda oldukca hususi bir yere haiz olan bizi her zaman koruyup kollayan her düştüğümüzde elini bizlere uzatan bir sonraki adımı daha güvenle atmamızı elde eden bütün babaların babalar günü mübarek olsun. Baba olma duygusunun tarifi pek olası olmasa da onlar için en kıymetli şey siz evlatlarısınız. Babalar Gününe hususi en yeni, en içten, değişik babalar günü mesajları ile sizde eşinizin, babanızın, kocanızın bu hususi gününü kutlayabilirsiniz. İşte 2020 En güzel Babalar Günü mesajları ve sözleri…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

aşk sözleri
aşk sözleri

Babalar Günününüz mübarek olsun. Hayatımızda aşk sözleri oldukca hususi bir yere haiz olan Babalar Gününde babasının yanında olamayacak olan ve ona sarılamayacak olan binlerce birey var bu durumda yaşanmış olan his dolu anları en güzel halde mesaja dökebilmek duygularını karşı tarafa iletilmek için en güzel babalar günü bildiri seçenekleri araştırılmaya devam ediyor. Eşinden uzakta ve sevgilisine Babalar Günü mesajı göndermek isteyenlerin yanı sıra kayınpederine, kendi babasına, eşine bildiri göndermek isteyen binlerce birey 2020 Babalar Günü mesajlarını araştırmayı sürdürüyor. İşte 2020 Babalar Gününe hususi en yeni en güzel babalar günü mesajları

2020 BABALAR GÜNÜ MESAJLARI

Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle…

Yüreği koca erkek, tek varlığım, babalar günün mübarek olsun.

Devamlı başucumda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam…

Canım babam!…Seni oldukca seviyorum. Babalar günün mübarek olsun babacım.

Hayatımızın her anında emeği bulunan babalarımızın, babalar gününü kutlar; saygılar sunarız.

Başımızın tacı babalarımızın hayat boyu mutlulukları temennisi ile babalar gününüz mübarek olsun.

Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi dostum. Babalar günün mübarek olsun!

Baba benzer biçimde insanoğlunun sırtını dayadığı başka ne olabilir ki? Canım babam, iyi ki varsın ve iyi ki benim babam sensin! Babalar günü benim için her gündür. Kutlarım babacığım!

Sen kuvvetli bir çınar şeklindesin. Arkamı ne vakit sana doğru yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Bu sebeple bana hep güç verirsin. Babalar günün mübarek olsun.

Babalar günü mesajları Yaşantısıyla, ilkeleriyle bizlere hep güzel misal olan canım babam. Senden uzakta, Senin kıymetini şimdi daha iyi anlıyorum. Babalar günün mübarek olsun, ellerinden öperim.

Geceler oldukca uzun sabah olmuyor baş yastıkta fakat uyku tutmuyor bir tıkırtı duysa derhal kalkıyor. Canım babam seni oldukca seviyorum. Babalar günün mübarek olsun.

Minnacık bir yavruydum, ben hep yanında, değişmiyordu düşüncen olsam da ……. yaşlarında, hayatla savaşı sen öğrettin bana, yanı başlangıcında, bütün zorluklara karşı korudun, beni sen baba. Babalar günün mübarek olsun canım babam.

Hayattaki en büyük varlığım. Canım babam. Bu hususi günde seni ne kadar sevdiğimi söylemek istedim. Babalar günün mübarek olsun canım babam…

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana doğru her seslenişimde ya acım diniyor yahut sevgim coşuyor. Babalar günü mübarek olsun.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

3 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here