2020 Resimli Mevlid Kandili mesajları için en güzel seçenekler! En güzel, en değişik kandil mesajları

Hayırlı Kandiller! İslam aleminde fazlaca hususi bir yere haiz olan Kandil gecelerinin bu sene içindeki sonuncusu Mevlid Kandili olarak algı edilecek. Bu kandil gecesini de sevdiklerinden yakınlarından uzakta geçirecek olan binlerce müslüman gönderecekleri Mevlid Kandili mesajları için resimli, en değişik anlam dolu ileti seçeneklerini araştırmaya devam ediyor. İşte 2020 Mevlid Kandili mesajları için en yeni en güzel kandil mesajı seçenekleri…

Kandil mesajları bugün ve yarın en fazlaca aranan mevzu başlıkları içinde yer almaya devam ediyor. 2020 yılı içindeki son kandil gecesi Mevlid Kandili gecesi olarak algı edilecek. Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in doğum günü olarak malum bu hususi gecede Kuran-ı Kerim, Salavat-ı Şerifler getirilecek. Kılınacak olan namazlar, yapılacak olan ibadetlerin arkasından gecenin nihayetinde eller semaya açıldıktan sonrasında dualar edilecek. Sevdiklerinden, ailesinden ve yakınca arkadaşlarından uzakta bu kandil gecesini eda edecek olan binlerce müslüman en güzel kandil mesajları ile sevdiklerinin yüzünde hem tebessüm olabilmek bununla birlikte onların hayır dualarını alabilmek için en güzel, en değişik kandil mesajlarını gönderecek. İşte 2020 Kandil mesajları için en güzel seçenekler…

EN GÜZEL MEVLANA SÖZLERİ İÇİN TIKLAYIN

Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Kandiliniz mübarek olsun. Avuç içlerinizde sakladığınız tüm duaların kabul olması dileğiyle. Mevlid kandiliniz kutlu olsun. Rabbim bizi özünden inanç edip, bakış açısından düşmeyen kullarından eylesin. Mevlid kandiliniz kutlu olsun.

Bugün kalbinize refah sofranıza bolluk üzerinize esenlik serpilsin. Kandiliniz kutlu olsun. Bu gece Mevlit Kandili günahtan kurtulma gecesi. Haydi yakarma edelim temizlensin günah defterleri iyi kandiller…Kalplerimize ferah ver bu kandil gününde Rabbim. Kandiliniz hayırlar getirsin.

Bu güzel Kandil gününün vatanımıza milletimize ve bütün Müslümanlara refah getirmesini dilerim.Bu kutlu kandil gecesinin sizlere hayırlar getirmesini dilerim. Kandiliniz mübarek olsun.Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, tanrısal esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra karşılık olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

En Güzel Motivasyon Sözleri İçin Tıklayın

Yağmur yüklü bulutlar şeklinde gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bize saadet veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandiller. Ellerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aramış olduğu bu kutsal günde bütün dualarınız kabul olması dileğiyle iyi kandiller. Bu gece peygamberimiz Hz Muhammed Mustafa SAV ‘in dünyaya şereflendirdiği gecedir O peygamber ki insanların sapıklıkta sınır tanımadığı, cehalette en üst seviyelere ulaşmış olduğu, sövgü ve şirkin kölesi olduğu bir zamanda dünyaya onur vermiş ve dünyaya tanrısal bir nur, rahmani bir şifa olmuştur Dularımız bu gece noksan olmasın, kalplerimiz imanla dolsun, kandiliniz kutlu olsun!

Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli saklı incilerini onun için saç zira bugün kandil, kandilin kutlu olsun.

En güzel Aşk Sözleri için tıklayınız

Varligi sonsuz olan, acıma sahibi, adaletli Ulu Allah kendisine yakarma edenleri geri çevirmez. Dualarinizin Rabbin ulu katina -iletilmisine vesile olan Mevlüt kandiliniz kutlu olsun.

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, tanrısal esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra karşılık olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

Bu gecenin feyzi üzerinize rahmeti geçmişinize bereketi evinize nuru ahiretinize sıcaklığı yuvanıza dolsun kandiliniz kutlu olsun.

Kandiliniz kutlu olsun. Ulu rabbim tüm dualarınızı kabul etsin.

Kulun Rabbine yakınca olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine yakarma edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, bütün şeyleri bilen, bulan ve duyan Ulu Allah bütün dualarımızı kabul etsin.

Umut ederiz ki bu kutsal gece, zor günler geçirdiğimiz; ama gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yine bir uyanışa vesile olur. Mevlit Kandiliniz Kutlu olsun…

Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bizlere, bir sene vardır bir günden kısa gelir bizlere. Bire bin yazılan bu gecede yakarma edelim. Mevlit Kandiliniz Kutlu olsun…

En güzel Tik Tok Sözleri için tıklayınız

Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyleki içten öyleki samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz kutlu olsun.

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Ulu Mevla’ya sunmuş olacağı ve O’nun ebedi affından, merhametinden, iyiliğinden bol miktarda yararlanacağı ümit, refah ve müjde gecesidir. Kandiliniz hayırlı olsun!

Allah”ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz asla solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu OLSUN

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, tanrısal esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra karşılık olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

Rabbimden çiçek istedik kırları verdi, ağaç istedik ormanları verdi, su istedik denizleri verdi, arkadaş istedik bu numarayı verdi. Kandiliniz kutlu olsun.

Yağmur yüklü bulutlar şeklinde gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bize saadet veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandiller.

Sulh ve sevginin birleştiği, dostlukların daha fazlaca büyümüş olduğu, hüzünlerin azaldığı, bir ihtimal durgun bir ihtimal bitkin, yine de sevinçli ve ümitli nice hayırlı kandillere.

Mevla çekirdeğe orman gizlemiş, yılanın zehrine derman gizlemiş, tahıl tanesine harman gizlemiş, kutsal gecelere aden gizlemiş, hayırlı kandiller.

Fani Dünyanın padişahı değilim. Gönül hırkalarını yamar giyerim. Dostlarla ağlar, dostlarla gülerim. Siz sevdiklerime, iyi kandiller dilerim.

İslam”ın nurlu yüzü kalbine dolsun Makamınız aden Hz. Muhammed komşunuz olsun Günlerinize saadet, gönlünüze mutluluk dolsun Kandiliniz kutlu olsun.

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyleki bir gecede doğsun ki Duaların kabul, kandilin kutlu olsun.

Gül bahçesine girenler gül olmasa da gül kokarlar, kainatın en güzel gülünün kokusu üzerinizde olsun. Kandiliniz kutlu olsun.

Yakınlık ne mekanda ne zamandadır bir tek eller yukarı kalktığında aklına gelenler yakınca olduklarındır kandiliniz kutlu olsun.

Allah hepimize Efendimiz’in (sas) şefkatiyle dünyaya bakabilmeyi nasip etsin.Taşlanırken dahi Acıma etmişti.Mevlid Kandiliniz Kutsal Olsun

Yağmurun toprağa yaşam verdiği şeklinde dualarında yaşam bulacağı bu gecede yakarma bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle kandiliniz kutlu olsun.

Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı bu şekilde bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle kandilin kutlu olsun.

Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kâbuslar senden uzakta, melekler başucunda dursun. Güneş öyleki bir geceye doğsun ki, duaların kabul, kandilin kutlu olsun.

Allah”tan sevgi, sıhhat ve saadet diler bu kutsal gecede dualarınız kabul, kandiliniz mübarek olsun.İlahi esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra karşılık olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, Mevlit Kandilin Kutsal Olsun…

“Allah’a en sevgili yuva, içerisinde ikram bulan yetim bulunan evdir.” Mevlid Kandiliniz Kutsal Olsun Hayırlı Kandiller

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir