30 Ağustos Zafer Bayramı mesajları | En güzel, resimli 30 Ağustos Zafer Bayramı tebrik mesajları ve sözleri

30 Ağustos zafer Bayramı mesajları, Zafer Bayramı’nın 98. Yılı dolayısıyla büyük ehemmiyet arz ediyor. 26 Ağustos’ta başlayıp 30 Ağustos’ta zaferiyle sonuçlanan Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Meydan Muharebesi, dünya tarihinin görmüş olduğu en büyük kahramanlık destanlarından biri olarak tarihe geçti. Bu mühim günde Zafer Bayramı tebrik mesajlarıyla pek çok birey duygularını anlatım ediyor. Türk Bayraklı ve resimli Zafer Bayramı mesajları bu kapsamda tercih ediliyor. İşte, en güzel 30 Ağustos Zafer Bayramı tebrik mesajları ve sözleri..

Yarın, Türk tarihinin dönüm noktalarından kabul edilen 30 Ağustos Zafer Bayramı. Bu anlamlı günde Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitlerimizi bir defa daha minnetle anacak olan pek çok birey, saatler evvel 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajlarını araştırıyor. İşte 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajlar…

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJLARI

Bu zafer için çıkmış olduğu yolda inançla, yılmadan yürüyen gazi ve şehitlerimizi minnetle anar, bütün Türkiye’nin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutlarım.

30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun… bizi tarihin bu en uç noktasına kanlarıyla taşıyan bütün şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum…

Zaferimizin 98.sene dönümünü, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı büyük bir coşkuyla kutluyor. Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak suretiyle, tabanca dostlarını ve istiklal yolunda destan yazan bütün kahramanları hürmet ve minnetle anıyorum.

Türk milleti kendisi için, kendi geleceği ve kurtuluşu için çalışan kimseleri ve kurulan güçlük karşısında bırakmayacak kadar yüksek vatanseverlik ve yüksek haysiyet duygusuyla doludur. 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.

30 Ağustos Zafer Bayramı’mız kutlu olsun. Türkiye Bayrağı Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK başta olmak suretiyle Vatanları uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi dualarla anıyor, kahraman gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.

Atatürk Sözleri
Mustafa Kemal Atatürk Sözleri

Zafer Bayramı mesajları

İstiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını, kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan meydana getiren ve ülkemizin milletiyle bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.

30 Ağustos Zaferi, modern medeniyet düzeyine çıkmak için başlatılan büyük mücadelenin askeri alandaki başarısıdır. Başta iktisat, öğrenim olmak suretiyle diğeri alanlardaki mücadelemiz sürüyor. 30 Ağustos Zafer Bayramını bu ruhla kutluyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunu elde eden süreçteki en mühim dönüm noktası olan 30 Ağustos Zaferi, kahraman ordumuz ve aziz milletimizin şanlı tarihinde mühim bir yere haizdir. Ulu Türk Milleti’nin verdiği haysiyet ve büyük bir savaşım neticesinde, zaferle sonuçlanan, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 98. sene dönümünü gururla kutluyorum

30 Ağustos Zafer Bayramının 98. sene dönümünde, başta Mustafa Kemal Atatürk ve tabanca arkadaşları olmak suretiyle büyük Türk milletinin bağımsızlığı ve onuru için vatanı uğruna canlarını feda eden ilk şehidimizden günümüze kadar olan aziz şehitlerimizi, ebediyete intikal eden gazilerimizi hürmet, minnet, şükran ve dualarla anıyorum.

30 Ağustos 1922, halkımızın ve ordumuzun büyük fedakarlıklarla verdiği istiklal mücadelesinin ve vatan sevgisinin bütün dünyaya yayılmış olduğu bir devre olarak tarihe geçmiştir. Birlik ve birliktelik ruhunun pekiştiği, bütün ülkenin seferber olduğu istiklal mücadelesinin zafer ile sonuçlandığı 30 Ağustos’ta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, tabanca dostlarını, yiğit askerlerimizi ve aziz şehitlerimizi minnetle anıyorum.

Milletimizin hürriyet ve istiklal yolundaki itikat, irade ve kararlılığını tüm dünyaya gösterdiği 30 Ağustos Başkomutanlık Meydan Muharebesi. Cumhuriyetimizin kuruluşuna giden yolun bir mihenk taşıdır. Bu his ve düşüncelerle aziz milletimiz, güvenlik teşkilatımız ve kahraman ordumuzun bütün çalışanlarının. 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tabanca arkadaşları başta olmak suretiyle bütün şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. aşk sözleri

30 Ağustos Sözleri Mustafa Kemal Atatürk

Ergenler! Geleceğe güvenimizi güçlendiren ve sürdüren sizsiniz Siz, almakta olduğunuz eğitimle, data ile, insanlıkta üstünlüğün, yurt sevgisinin, fikir özgürlüğünün en kıymetli örneği olacaksınız Ey yükselen yeni dönem! Cumhuriyeti bizler kurduk, O’nu yükseltecek ve yaşatacak sizlersiniz. Mustafa Kemal Atatürk

Bizler Türkler tarih süresince özgürlük ve istiklale timsal olmuş bir milletiz. Mustafa Kemal Atatürk

Zafer, “Zafer benimdir” diyebilenindir. Başarı ise, “Başaracağım” diye başlayarak sonucunda “Başardım” diyebilenindir. Mustafa Kemal Atatürk

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]