Abla Sözleri

Abla Sözleri – Ablaya Güzel Sözler

Ablaya Güzel Sözler, Canım Ablam Sözleri, Abla Sözleri Anlamlı, Abla Sözleri Kısa, Abla Sözleri Güzel, Abla Kardeş Sözleri, Ablaya Sözler, Abla Sözleri Feysbuk, Abla Sözleri Tumblr, Abla Sözleri Whatsapp

En güzel sözler yer almış olduğu bu sitede şimdi de sizler için menfaat sözleri hazırladık. Bu güzel abla kardeş, ablaya söylenecek güzel ve anlamlı sözleri ablanıza kısa sms ile gönderin yahut toplumsal medyada face yahut twitterdan paylaşın.

ABLAYA GÜZEL SÖZLER

Sen benim koruyucu meleğimsin ablacım.

Dünyanın en kıymetli insanı olan ablacım seni fazlaca seviyorum.

Küçüktüm cahildim sen bana yaşam getirdin ablam.

Ablaların bir tanesi hayatımda senin kadar iyi birisini tanımadım.

Ağladığımda gözümden akan yaşı seven biricik ablacım.

Sevgim yürekten hiç bir sevgi ile ölçülmeyecek kadar büyük ablacım.

Annemin vefatından sonrasında annem oldun seni fazlaca seviyorum.

Abladan daha güzel bir kelime var mı bu dünyada cümleleri süsleyebilen.

Ne vakit düşsem elimden tutup ayağa kaldırdın ablacım.

Seni canımdan fazlaca seviyorum şefkatli ablacım iyi ki varsın, yanımdasın.

Sanırım seni tanım etmenin en güzel yolu canım olmandır.

Ablam sana doğru ne söylesem azca olur yaptığın fedakarlıklar hiç ödenmez.

Sevmeyi sevilmeyi hep seninle beraber öğrendim canım ablam.

Küçükken beni kollarına alıp annelik icra eden ablacım seni hiç unutmayacağım.

Düğünümde evlenirken en fazlaca ihtiyacım olan sensin bir adet ablam.

Sana doğru söyleyebileceğim o denli fazlaca söz var ki asla biri içimdeki sevgiyi anlatamıyor.

Ablaya Güzel Sözler

Ablacım seni canımdan fazlaca seviyorum fazlaca özledim geri dön ne olursun.

Aşk öldürür de genellikle, hasta da eder sersefil de eder fakat abla sevgisi yaşatır.

Hayatımda en fazlaca sana doğru güvendim, senden başka güvenecek kimsem yok.

Abla demek, sıkılınca, bunalınca ruhuna deva demek. Bir sesiyle bütün dertlerini unutturan demek.

Dünyada annenizden sonrasında sizi en fazlaca seven bir başka hanıma abla denir.

Şayet hayatta bir kardeşin var ise fazlaca şanslısın anlama gelir fakat hayatında bir ablam var ise dünyanın en talihli insanı sensindir.

Benim ablam hiç kimseye benzemez. İçinde sevgi, iyilik asla noksan olmaz. Seni fazlaca seviyorum ablacım.

Hayattaki en tatlı ilişki hangisi diye sorulsaydı vereceğim yanıt kardeşlik olurdu. Ablam ile ile insan daima sevinçli olurdu.

Sevinç ve saadet oldun hayatımda, evlendiğim günde anne sevgisini senden gördüm ablacım.

Ablaya güzel sözler yazmaya ne gerek var, iyilik meleği bir ablaya seni seviyorum söylediğin vakit ona sevgini gösterdiğin vakit dünyalar onun olur.

Yüreği pak bir insan tanıdım. Oldukca tatlıydı merhametli bir tanesiydi. İyi fena hep benim yanımdaydı o. Kimdi o deme bana o benim canım ablamdı.

İki kardeş birbiriyle asla anlaşamaz derler, en önce birbirlerini sevseler dahi, sonrasında evlenince birbirini aramaz sormazlar derlerse, onlara bizlerden bahset ablam.

Bana yalnız istek hakkımın bulunduğunu söyleselerdi, ben tekrar senin şeklinde bir ablam olmasını dilerdim canım ablam. Seni fazlaca seviyorum.

Canım ablam sen benim daima koruyucu meleğim oldun ve hala da öylesin. Senin şeklinde bir ablam olduğundan Ulu Mevla’ya ne kadar fazlaca şükür etsem azdır.

Bana yalnız istek hakkımın bulunduğunu söyleselerdi, ben tekrar senin şeklinde bir ablam olmasını dilerdim canım ablam. Seni fazlaca seviyorum.

Abla değerlidir, hele bir de anne şeklinde kardeşlerini düşünen, onlar için kendini feda eden ise hakkı asla ödenmez. Sen benim ömrüm süresince seveceğim güzel ablamsın.

Canım Ablam Sözleri

Ne vakit başım sıkışsa daima sen yanımdasın, kardeşim benim deyip sıkıca sarılanımsın, sen benim canım camın içi ablamsın.

Ben büyürken yanıbaşımda hep sen vardın, ben büyüdüm erkek oldum fakat tekrar yanıbaşımda hep sen oldun. Anladım ki sen benim ömrüm süresince yanıbaşımda olacak can ablamsın.

Ablaya söylenecek güzel sözler fazlaca var iken ben sana doğru olan sevgimi iyi mi laflarla anlatabilirim ki, ben bir tek seni fazlaca sevdiğim söylemek isterim.

Melekler görevlendirildiği insanlara iyiliği, güzelliği ve sevinçli olmayı öğretirlermiş. Bende bütün bu tarz şeyleri senden öğrendim canım ablam. Seni fazlaca seven, daima sevecek kardeşin.

Senin şeklinde bir ablam olduğundan hepimiz beni imreniyor, kıskanmakta haklılar şundan dolayı melek şeklinde bir ablam var. Benim iyi yürekli bir meleğim var.

Beni bu hayatta en fazlaca güvendiğim ve sevgisini koşulsuz, sorgusuz kabul ettiğim tek birey sensin ablam. Sen benim ablam olduğun için gurur duyuyorum seninle canım ablam.

Hepimiz sana doğru isminle hitap ederdi fakat ben sana doğru melek derdim şundan dolayı sen melekler kadar saf ve pak yürekli biriydin, beni daima düşünen bir melek gibiydin.

Sırdaşım, en yakınca dostum,  canım ablam seni fazlaca seviyorum. Ablaya güzel sözler söylemek onu sevinçli etmek, onun mutluluğunu ortak olmak en büyük mutluluktur benim için.

Abamı desem ablamı desem, melek mi desem, peri mi desem ne dersem deyim pak yürekli iyi bir insandan bahsetmiş olacağım. O insan benim canım ablam.

Abla Sözleri Anlamlı

Aşklar sonlanır, sevgiler, kara sevdalar unutulur fakat bir ablanın kardeşine olan sevgisi hiç unutulmaz. Kardeşler birbirinde fazlaca ötelerde da olsa tekrar birbirini fazlaca severler. Aynı benim seni sevdiğim şeklinde

Kardeşlik duygusu dünyanın en zor ve acı fakat bununla birlikte en tatlı ve güzel bir duygusuymuş. Senin şeklinde iyi bir abla olmak her insana nasip olmaz. Canım ablam seni ömrüm süresince seveceğim.

Ben büyürken daima sen yanımdaydın, eniyibilimkurgufilmleri.net oynadığımız oyunlarda, yaptığımız yarışmalarda hep ben kazanırdım. Ben o zamanlar fazlaca iyi olduğumu düşünüyordum fakat şimdi anladım ki iyi olan senmişsin ablam.

Ablama güzel sözler göndereyim dedim laflara baktım baktım fakat ablam kadar güzel bir söz bulamadım fakat ablama yakışacak en güzel lafı yazdım. Seni fazlaca seviyorum canım ablam.

Yaşam daima güzel zannederdim senin yanında fakat yaşamın acımasız bulunduğunu senden ayrılınca öğrendim canım ablam. Sen yaşamın bütün zorluklarına karşı bana göğüs gerenim oldun. Kardeşim diye beni daima sevenim oldun.

Bugününe kadar sevinçli bigün yüzü görmedin, ömrün sıkıntılarla, dertlerle geçti, Allah’ım sana doğru bundan sonrasında mutluluktan ağlamayı nasip etsin, o güzel yüzünden kahkahalar noksan olmasın.

Hepimiz belli bir müddet ailemizle beraber yaşadık. O günler fazlaca güzel günlerdi. Fakat şimdi çoğumuz değişik yerlerde yaşamak zorunda kaldık. Ama her ne kadar birbirimizden uzakta olsak, kalplerimiz daime birdir. Kardeşler hiç bir vakit birbirini unutmazlar, birbirine küsmezler.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 1]