Bir devre Bursaspor ve Galatasaray şeklinde kulüplerin başarısı için ter döken Sercan Yıldırım, Survivor 2020’de ünlüler takımında yer alacak. Haberi, Acun Ilıcalı duyurdu.

Survivor 2020 için gün sayılırken, ünlüler takımında yer alacak bir isim daha belli oldu. Acun Ilıcalı, futbolcu Sercan Yıldırım’ın Survivor 2020’de yarışacağını toplumsal medya hesabından duyurdu.

Meşhur futbolcu Sercan Yıldırım Survivor’da yer alacak. Acun Ilıcalı, Yıldırım’ın vizyonun yayınlanma rekorları kıran programı Survivor’da yarışacağı haberini toplumsal medya hesabından duyurdu.

Şubat ayında ekranlara dönmeye hazırlanan Survivor’da yarışmacılar da az az belli oluyor. Ünlüler-Gönüllüler formatında sürecek olan Survivor 2020’de sürpriz adı Acun Ilıcalı Instagram hesabından ifade etti.

BURSASPOR VE GALATASARAY’DA OYNADI

Acun Ilıcalı, Bursaspor ve Galatasaray’da forma giymiş olan futbolcu Sercan Yıldırım’ın Survivor 2020 kadrosunda olacağını belirtti ve kendisine başarılar diledi.

Spor Toto Süper Lig Maç Neticeleri ve Puan DurumuHaber Videosu: Acun duyurdu! G.Saray ve Bursa’da oynayan star futbolcu Survivor’da

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]