Anneden Kızına En Güzel Doğum Mesajları

Anneden Kızına En Güzel Doğum Mesajları

Bir kıza sahip olmak hayatta sahip olabileceğiniz en büyük zevklerden biridir, ancak doğum günü için tam olarak ne alacağını bilmek inanılmaz derecede zor olabilir. En azından doğum günü mesajı için ne yazacağını bulmak o kadar zor değil çünkü kızınıza gönderebileceğiniz 100 doğum günü mesajı hazırladık!

Anneden Kızına En Güzel Doğum Mesajları işte burada:

  • Sevgili kızıma mutlu yıllar! Benim için inanılmaz derecede değerlisin ve umarım sen benim her şeyim olduğunu anlarsın. Doğum günün ihtişam ve sevgi ile dolu olsun.
  • Anneden Kızına En Güzel Doğum Mesajları, Bugün güzeller güzeli prensesimin doğum günü, doğum gününe gelemedik fakat unutmadık da doğum günün kutlu olsun prensesim. Nice sevinçli yıllara inşallah.
  • Senin kadar tatlı ve sevgi dolu bir kızı bulmak zor ve senin gibi harika bir kızla ödüllendirildiğim için çok şanslıyım. Doğum günün çok sayıda hediye ve kekle dolu olsun.
  • Anneden dünya güzeli prensesine doğum günü mesajı,anneden kızlarına doğum günü mesajı,anneden kızına doğum günü mesajı, kızlara anneden doğum günü mesajları,annenin kızına doğum günü sözleri,annenin kızına resimli doğum günü mesajı,
  • Çok olumlu, çekici ve kesinlikle sevimli bir kızsın. Sana kızım dediğim için çok gurur duyuyorum çünkü başka hiç kimse seninle kıyaslamayı umut edemezdi. Mükemmel küçük kızıma mutlu yıllar!
  • Ne menekşe, ne gül, ne leylak, ne sümbül hiç bir çiçek benim kızım kadar güzel kokamaz. Güzel kızımın doğum günü mübarek olsun. Anneye Doğum Günü Mesajları
  • Doğduğunda hayatımın en güzel anını yaşadım. Senin kadar dürüst, güzel ve zeki bir kızım olduğu için çok minnettarım. Bebeğime mutlu yıllar!
Anneden kızına doğum günü mesajı uzun
Anneden kızına doğum günü mesajı uzun

Anneden kızına doğum günü mesajı uzun

Canım kızım, ilk göz ağrım, her şeyim, biricik yavrum doğum günün mübarek olsun. İngilizce Doğum Günü Mesajları

Hayatta senin için dilediğim birçok şey var: Başarı, sağlık ve servet bunlardan sadece birkaçı. Ama senin için her şeyden önce istediğim bir şey var, aşkta daha pürüzsüz bir kıza sahip olmanın sevincini bilmek.

Bugün senin en sevinçli, en güzel günün olsun. Bundan sonrasında yaşayacağın her günün bugün kadar güzel olsun. Bugün dileğin bütün dileklerin reel olsun. Canım kızım doğum günün kutlu olsun.

Güzel bebeğim, harika bir kıza dönüştün. Bunu benden almış olmalısın! Seninle gurur duymamı bu kadar kolaylaştırdığın için teşekkürler. Doğum günün kutlu olsun meleğim!

Öncelikle can sonrasında canan derlerdi o insanoğlunun kızı olana kadarmış. Kızı olduktan sonrasında ilkin canan sonrasında can oluyor. Canım kızım doğum günün mübarek olsun.

Varlığın güzel bir dünyaya olan inancımı tazeliyor, çünkü içinde senin kadar inanılmaz biri olan herhangi bir dünya ancak iyi olabilen bir dünyadır. Sen benim için çok ilham vericisin ve umarım doğum gününde sevgi ve sıcaklıkla çevrili hissedersin.

Kızım, zaman nasıl uçmuş gitmiş. Zar zor ayakta kalabilliyordun ve oysa şimdi dünyayı yönetmeni izleyeceğim! Büyümeni izlemek çok zevkliydi ve senin için sadece büyüklüğün olduğunu biliyorum. Doğum günün de senin kadar muhteşem olsun.

Sen bizim bitanemizsin, sen bu hayatta her şeyden daha fazlaca sevdiğimiz varlığımızsın, sen kalbimin neşesi, yüreğimin atışın, sen en büyük aşkımsın. Nice sevinçli yıllara kuzum.

Yaşamım boyunca bana birçok hediye verildi bunların arasında aldığım en güzel hediye sendin. Yaşamımdaki varlığın ona değer ve neşe kattı. Nice yıllara…

Bu kadar küçücük bir şeyi bu kadar sevebileceğimi hiç bilmiyordum, ama hayatıma geldiğin gün sana olan tüm sevgimden bunalmıştım. Bana ebeveyn olmanın ne kadar harika olduğunu gösterdiğin için teşekkür ederim. Sevgili kızıma mutlu yıllar!

İlk göz ağrım Kızıma doğum günü mesajı

Sensiz yaşamak senin olmadığın bir ortamda bulunmak fazlaca zor. Sen aldığım soluk kadar lüzumlu, sol yanıbaşımda atan gönlüm kadar değerlisin. Doğum günün mübarek olsun güzel kızım.

Benim hiç bir vakit büyümeyecek minik kızım. Uykusuzluğum, yolunu gözlediğim, her nefes alışımda özlediğim doğum günün mübarek olsun. Seni fazlaca özledim.

İlk göz ağrım Kızıma doğum günü mesajı
İlk göz ağrım Kızıma doğum günü mesajı

Benim güzeller güzeli kızım doğum günün mübarek olsun. Bugün dilediğin bütün dileklerin reel olsun. O gülen yüzün hep gülsün, bigün ağlarsan o da mutluluktan olsun. Nice sevinçli yıllara

Kızım, bana doğum günü pastasını hatırlatıyorsun; tatlı dolusun ve hayatıma aşk serpiyorsun Umarım özel günün de senin kadar tatlıdır. İyi ki doğdun!

Umarım eve gelmek ve bir prenses gibi şımartılmak için asla çok yaşlı olmayacağınızı biliyorsundur. Çok utandım, evet, ama asla çok yaşlı değil! Doğum gününüz bu yıl pek çok güzellikle dolu olsun.

Daha dün ellerimde minicik bir bebektin. Sen ne vakit büyüdün, büyüdün de uzak diyarla yürüdün. Prensesim doğum günün en güzel günün olsun. gün batımı sözleri

Pastanın çevresinde sevdiklerin, kalbinin çevresinde sevgilerin, senin çevresinde hayallerin olsun. Doğum günün mutlulukla dolsun güzel kızım.

Anneden kızına doğum günü mesajı resimli

Özel gününde sadece en iyisini hak eden sevgili kızıma mutlu yıllar. Hayatımın geri kalanını sana sınırsız sevgi ve şefkat sağlamaya adayacağıma söz veriyorum.

Hastaneden geldiğimiz ilk günü dün gibi hatırlıyorum. Şimdi, doğum gününde sana kraliçe gibi davranacağız. Sadık tebaanız, yani ailenizden mutlu yıllar!

Yeni yaşlarında bedenin tığ biçiminde olsun, ye ye kilogram almayasın, güzelliğin ile herkesi kıskandırasın, dünyanın en sevinçli insanı sen olasın. Prensesimin doğum günü kutlu olsun. aşk sözleri

Anneden kızına doğum günü mesajı resimli
Anneden kızına doğum günü mesajı resimli

Ne fazlaca severdin benim beraber oynamayı, kulaklarımı çeker yanaklarımı okşardın. Kıvır kıvır saçların vardı renk renk tokalara bağlardın. Seni fazlaca özledim canım kızım. Yeni yaşın mübarek olsun.

Lütfen dikkat bu bildiri anneden dünya tatlısına gönderilmiştir ve aşırı oranda sevgi içermektedir. Mesajı okurken sevgi komasına girebilirsiniz. Bu bildiri annesinin güzeller güzeli kızının doğum gününü kutlamak için gönderilmiştir.

Senin sesin kulağa hoş gelen bir müzik nağmesi gibiydi, yüzündeki gülümsemeyi görmek ilkbahar güneşinin doğuşu gibiydi. İyi ki doğdun canım kızım.

Ulu Mevla’m seni hayırlı bir evlat eylesin. Daima iyi insanlarla karşılaşmak ve iyi işlerde çalışmak nasip etsin. Doğum gününü kutsal eylesin.

Seninle unutulurdu bütün dertler, kederler, seninle sevinç, saadet dolardı kalpler. Seni fazlaca özledim canım kızım doğum günün mübarek olsun.

Sıhhatli, refah içerisinde, saadet içerisinde bir yaşamın geçmesi dileğiyle doğum günün mübarek olsun kızım.

Aklıma bile gelmezdi bigün kapılıp rüzgârına kaderin uçup gideceğini bakışlarımdan. Bilmezdim peşinden cümlelerin ağlayacağını boyun bükeceğini kelimelerin. Nereden bilirdim seni şarkılarda, şiirlerde arayacağımı kalemle, kâğıtla dertleşeceğimi bilmezdim Bitanem. Sevinçli yıllara.

Prensesim Ulu Mevla’m o gülen yüzünün hiç bir vakit soldurmasın, sıhhatli, başarı göstermiş ve güzel bir yaşın olsun. Doğum günün mübarek olsun Prensesim.

Şayet senden sonrasında evin halini sormuş olacaktır olursan senin yerine kimse oturmuyor, sofrada hep boş tabağın duruyor, artık senin sevdiğin yemekler pişmiyor, senin sevdiğin programları izlemiyoruz. Şu sebeple hepsini sen ulaşınca seninle beraber yapacağız yeniden eskiden olduğu benzer biçimde. Doğum günün mübarek olsun kızım.

Annenin kızına duygulu Sözleri

Annenin kızına duygulu Sözleri
Annenin kızına duygulu Sözleri

Gönlündeki güzellik ve iyilik yaşamına yansısın. Bütün güzellikler hep seni bulsun. Doğum günün mübarek olsun.

Benim göz bebeğim canım kızım doğum günün mübarek olsun. Sıhhatli ve başarı göstermiş bir yaşın olsun…

Bugün güzeller güzeli prensesimin doğum günü, doğum gününe gelemedik fakat unutmadık da doğum günün mübarek olsun prensesim. Nice sevinçli yıllara inşallah.

Kızım benim, canımdan öte sevdiğim, yüzümdeki gülümsemem, dilimdeki sevgi sözlerim, yaşamayı bana sevdirenim seni fazlaca özledim. Doğum günün kutlu olsun.

Şu hayatta ayakta kalacak halim yokken, hayatta kalacak nedenlerim var. Ben anneyim benim canım kızım var. Doğum günün kutlu olsun canım kızım.

Pamuk prensesim seni fazlaca özledim, sensizlik her gün kor alev benzer biçimde içim yakıyor. Senin olmadığın bir yerde yaşamak bana eziyet oluyor. Doğum günün kutlu sevinçli olsun kızım.

Benim doğum günüm senden fazlaca ilkin fakat benim en fazlaca sevinçli olduğum gün senin doğduğun gündü kızım. Sen benim ne büyük saadet kaynağım, hayata tutunma sebebim, yarınlarıma ümit ile çıkabilme düşüncemsin. Sen benim Biriciğimsin. Biriciğim doğum günün kutlu olsun.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]