Anneler Günü kutlama mesajları! En güzel, uzun, kısa, anlamlı, hususi Anneler Günü resimli mesajı ve sözleri 2020…

Anneler Günü’ne sayılı günler kaldı. Heyecanla beklenen Anneler Günü bu sene 10 Mayıs tarihinde kutlanacak. Corona virüsü sebebiyle hafta sonu sokağa çıkma yasağı olduğu için ötürü annesinin yanına gidemeyecekler olanlar ve annesinden uzakta yaşayanlar en güzel Anneler Günü tebrik mesajlarını arıyorlar. Anneler Günü için anlamlı, güzel, kısa ve resimli mesajlar ile sözler dört gözle beklenen mevzular içinde bulunuyor. İşte Anneler Günü kutlama mesajları

Mayıs ayının gelmesiyle beraber Anneler Günü ile alakalı aramalar hız kazanmıştır. Anneler Günü, bizim ülkemizde her yıl mayıs ayının 2.pazar günü kutlanıyor. Bu hafta sonu kutlanacak Anneler Günü için tebrik mesajları araştırılan mevzular içinde yer aldı. Annesinin Anneler Günü anlamlı ,resimli ve güzel bir bildiri ile kutlamak isteyenler için mesajları derledik. İşte en güzel Anneler Günü kutlama mesajları

 ANNELER GÜNÜ KUTLAMA MESAJLARI

Bu hayattaki en emin sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu hayattaki en büyük şansım. Seni seviyorum annem. Anneler günün mübarek olsun.

Sana doğru binlerce defa teşekkür etsem azdır. Sen benim yaşam ışığımsın, Annemsin. Varlığımın tek sebebi… Anneler günün mübarek olsun anneciğim.

Anneler, evlatları için her türlü zorluğa katlanır, biz de borcumuzu ödemek için elimizden gelen bütün şeyleri yapmalıyız, annelerimizi sevgimizle yüceltmeliyiz.

Gözyaşlarımı dindiren, beni hayata getiren ve hayata bağlayan canım annem. Anneler günün mübarek olsun.

Anne senin yüreğin taş olsa dayanır mı, kuş olsa, çiçek olsa, gündüz olsa, kırılmaz mı? Acıdan bir sap menekşenin boynu bu defa dağlar doğursun beni anne. Sen de ılık bir yağmur ol durmadan yağ kanayan yerlerime. Anneler günün mübarek olsun canım annem…

Mesafeler uzak olsa da gönlüm hep seninle canım annem… Anneler günün mübarek olsun.

Karşılıksız tek sevgi senin bizlere olan sevginmiş. Şimdi daha iyi anlıyorum anne. Seni oldukça seviyoruz. Ellerinden öpüyoruz anneciğim.

Ara ara en deli dostum ara ara en olgun arkadaşım olarak hayatımda hep değişik rollerde fakat kalbimde hep aynı yerdesin ve iyi ki benim annemsin seni oldukça seviyorum. Anneler günün mübarek olsun.

Seni bigün değil her canım yandığında, başım sıkıştığında seni çağırıyorum. Sesimi duyan tek insan sensin. Anneler günün mübarek olsun anneciğim.

Gönül bahçemde açan en güzel çiçeksin. Seni oldukça seviyorum. Anneler günün mübarek olsun.

Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın.. En aziz varlığımız. Anneler günün mübarek olsun anneciğim.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]