Babadan kızına doğum günü mektubu

Babadan kızına doğum günü mektubu

Babadan kızına doğum günü mektubu, bir babanın kızına doğum günü mektubu, Anne ve babanın kızına doğum günü mesajı, ebeveynden kızına doğum günü mektubu, Anne ve babanın kızına doğum günü mesajı, Babadan kızıma doğum günü Sözleri

Babadan kızına doğum günü mektubu, yaşamın iyi mi yaşanacağına dair fazlaca samimi ve bununla beraber fazlaca keyifli öneriler içeren bir hayat tasarımı. 16 yaşlarında bir kız için yazılmış olabilir fakat burada tamamımız için dersler var – bilhassa de partiden ayrılmak için en iyi süre vardığında.

İşte mektup tam olarak …

Bugün minik kızımın doğum günü. Hastanede bana teslim edilmiş olduğu ve küçük bacaklarından tuttuğumda küçük bir kurbağa şeklinde katlandığı günkü kadar minik değil. Anneden kızına doğum günü mektubu

Artık onu tutamıyorum. Ufak kızların büyümesiyle alakalı en fena şeylerden biri bu. Benim kadar uzuyor ve ne yazık ki ergen kızları eskisi kadar basit kıvrılmıyor.

Yapabileceğim şey, gelecek yıllarda yararlı olabilecek minik bir hayat tavsiyesi taktim etmek – muhtemelen zor görünecek seneler, ne olursa olsun biçimlendirici olacak ve ne olursa olsun keyifli olacak.

O halde, şu anda bunu okumuyor olsan da aşkım, bir ihtimal yakında bigün pencere kenarındaki rafta doğum günü kartlarınla ​​beraber bu sarı, köpek kulaklı kırpmaya rastlarsın.

bir babanın kızına doğum günü mektubu

Korkarım zaman içinde hepimiz şeklinde sen de yaşlanacaksın. Yılları boşa masraf, kendiliğinden yok olurlar. Ayrıca, işte sizin için en iyi hayat ipuçları listem. İngilizce Doğum Günü Mesajları

Uyuşturucu kullanma. Hayattaki asla kimsenin onları kullanmasını istemiyorum, kendilerini bayıltabilirler. Yalnız bunun yerine, alabildiğiniz kadar sıcak baharatlı yiyecekler ye, tüyler ve salyayla tamamen kaplanana kadar köpeklerle yerde yuvarlan ve devasa yükseklikte sesle güzel müzik dinle. Bu şeyler, beyinde seni uyuşturucudan fazlaca daha iyi hissettiren kimyasal çığları tetikler, sadece senin hapse girmene niçin olmaz. Garantili.

Hiç kendinden nefret etme. Asla. Öykünmek etme bile. Her gün fazlaca fazla insan aynaya bakıp iç çekiyor, iyi bir halde değil. İnan bana, ne yaparsan yap, iyi bir sebep olmadan senden hoşlanmamaya karar verecek insanoğlu var. Niçin onlarla aynı fikirde? Aptallar. Canın cehenneme. Aynaya bakmış olduğunuzda bunun yerine göz kırpmayı kontrol edin. Bunu devamlı yapıyorum ve evet, umumi tuvaletlerde ilginç bakışlar alıyorum ve annen birazcık çılgın olduğumu düşünüyor, fakat tamamımız bununla yaşayabiliriz, değil mi?

İş, iştir. Bunu duyacaksın. Bunu takma. Hoşuna giden bir şey yap ve sevdiğin bir şeyi herkesten daha iyi yapabileceğini bildiğin bir şeyi yap ve onu yakala. İyi bir şey yaptığında kendini iyi hissedersin. Bak, kendini iyi hissettiğinde, her şey birazcık daha iyi – ve arkadaki aynada göz kırptığın o güzel kızı hatırlıyor musun? Devamlı birazcık ‘daha iyisini’ hak edecek.

Babadan kızıma doğum günü Sözleri

Başkalarından daha iyi olduğun bir şeyi hiç bedavaya yapma. Bir iyilik bir iyiliktir, sadece iki kere iyilik yapın, bu beklenen bir durumdur ve ilk kere hayır dediğinizde ‘bir pisliksiniz’. Aptal olma. Birisi için (bir kere) kahve almak için iyilikleri saklayın, nalet ihtimaller içinde çocuk romanlarını bahsetmek için değil.

Bu bir hayat seçimi, bir vaziyet değil  – nokta, sevinçli değilseniz, çoğu zaman GPS koordinatlarınızla fazlaca azca ilgisi vardır. Normal olarak, bir plajda üzgün olmak daha zor olsa gerek, fakat beş parasızsan, beş parasızsın. Yalnızsan, yalnızsın. Bir çantayı paketlemek bunu değiştirmeyecek, bir tek sen olacaksın. Kendinizi bulduğun her yerde dilek ettiğin hayat tarzını geliştir. Ve evet, bundan dolayı Hawaii gömlekleri giyiyorum. 

Yabancılarla konuşmak. Fakat seçici olun. Yumurta beyazı omlet sipariş eden hiç kimseye hiç güvenmeyin. Aynı şey kafeinsiz kahve, soya sütü, karamelli latte ya da açılış hamlesi ‘star işaretiniz nelerdir’ için de geçerlidir. Biftek yiyen, hakikaten iyi bir kulaklık takan tamamen kafeinli delilerden daha azını hak etmiyorsunuz. İnan bana.

En son, canlı sezmek için bir uçaktan atlamana gerek yok tatlım. Yalnız Snapchat’i bırak, köpekleri al, dışarı çık ve güneşe bakın. Güldüğünde, o denli sert yap ki sizi osurur – ve ağladığınızda, bir tek üzücü bir filmimizde olsa bile dünyanın sizinle ağlamak istemesini sağla.

Oh, ve odanın zeminindeki çamaşırları ve tatlı ambalajlarını al. Bu dünyadaki hiç bir şeye kıyas değil, bir tek yapılması gerekiyor. Bugün lütfen. Anneye Doğum Günü Mesajları

Hey, bunda iyisin. ‘Göz kırp’!

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]