Fenomen dizi Çukur, 86. bölümüyle bu akşam Show TV ekranlarında seyirci ile buluştu. Vartolu ile Yamaç’ın büyük yüzleşmesi Çukur’a damga vururken, toplumsal paylaşım sitesi Twitter’da da “#büyükyüzleşme” etiketi gündem oldu.

Show TV’de ekrana gelen Ay Imal imzalı Çukur dizisinin merakla beklenen 86. kısmı bu akşam seyirci ile buluştu. Olağanüstü anların yaşandığı yeni kısımda Yamaç ile Vartolu karşı karşıya geldi.

BÜYÜK YÜZLEŞME GERÇEKLEŞTİ

Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Nejat İşler, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan ve Necip Memili’nin başrollerde oynadığı Çukur’un son kısmına, Vartolu’nun Yamaç planı damga vurdu. Büyük yüzleşmenin gerçekleştiği yeni kısımda Vartolu, Yamaç’ın “Karşımda babam, ekranlarda bizimkiler. Buraya iki Koçovalı girdi bir Koçavalı çıkacak. Baba m ıoğlunu yoksa oğul mu babasını vuracak? Ben de…” laflarına “Babamı vurdun. Söy söyle. ‘Ben babamı vurdum. Ben kendi babamın katili oldum’ de bana” diyerek ödenek verir.

Yamaç ise, “Bütün şeyleri bildiğin şekilde niçin beni zorluyorsun?” sorusuna Vartoluı, “Zira söylemeni isterim” diyerek cevap verir.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Çukur’a damga vuran Vartolu ile Yamaç’ın yüzleşmesi izleyiciyi duygulandırırken, söz mevzusu sahne toplumsal paylaşım sitesi Twitter’da da gündem oldu. Toplumsal medya kullanıcıları “#büyükyüzleşme” etiketi altında binlerce paylaşım yapmış oldu.

İşte Twitter’da #büyükyüzleşme” etiketi altında meydana getirilen paylaşımlardan bazıları:

Çukur'un yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! vartolu, intikam almak istediği yamaç'la karşı karşıyaÇukur’un yeni bölüm 2. fragmanı gösterildi! Vartolu, öc almak istediği Yamaç’la yüz yüze

Yeni bölümü yayınlanan Çukur'da dikkat çeken sahne! vartolu ve yamaç yüz yüze geliyorYeni kısmı gösterilen Çukur’da dikkat çeken sahne! Vartolu ve Yamaç karşı karşıya geliyor

Haber Videosu: Çukur’da Yamaç ile Vartolu’nun büyük yüzleşmesi toplumsal medyaya damga vurdu

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]