Cuma Mesajları 2020

Cuma Mesajları 2020 Yeni Resimli Sözler – hayırlı cumalar sözler

Her hafta olduğu benzer biçimde bu hafta da Cuma günü sevdiklerini kutlama etmek isteyenler, 2020 yeni resimli Cuma mesajlarını araştırıyor. Bizde merak edip araştıranlar için en dikkat çeken resimli Cuma mesajlarını haberimizde derledik. İşte, 2020 yeni resimli Cuma mesajı ve sözleri

Cuma mesajları her cuma yaşandığı benzer biçimde bu cuma da toplumsal medyadan bu kutsal günle alakalı paylaşımda bulunmak isteyenler ve dostlarını kutlama etmek amacında olanlar tarafınca araştırılanlar içinde bulunuyor. Tercih edilen mesajların başlangıcında ise resimli ve kısa Cuma mesajları içeriyor. En güzel ve yeni resimli Cuma mesajlarını sizler için haberimizde hazırladık. Hem mesajları aynı zamanda üstünde hadis-i şerif, ayet ve duaların yer almış olduğu resimleri indirebilirsiniz.

Cuma gününün huzuru, Ramazan ayının bereketi üstüne olsun. Hayırlı cumalar…

Ramazan ayının ilk cumasında Rabbim tuttuğumuz oruçları kabul eylesin, hayırlı cumalar…

Kutsal Cuma günü tekrar camilerde bir arada saf tutabilmek dileğiyle. Bütün İslam aleminin Cuma günü hayırlara vesile olsun.

En güzel cuma mesajları
En güzel cuma mesajları

Zor günler geçirdiğimiz şu dönemde kutsal Cuma gününün hürmetine bize dayanma gücü ver Ya Rab. Cümlemize hayırlı cumalar olsun.

Allah’ın izni ile bir Ramazan ayını daha gördük. Ne kutsal aydır ki ilk günü de Cuma gününe muadil geldi. İki luğu bir arada yaşadığımız bu gün ulu Rabbim oruçlarımızı kabul etsin inşallah. Hayırlı cumalar…

Kutsal Cuma günü tekrar camilerde bir arada saf tutabilmek dileğiyle. Bütün İslam aleminin Cuma günü hayırlara vesile olsun.

Yakarış damlaları gönlünüze dolsun, dualarınız kabul cumanız hayır olsun. Slm ve yakarma ile…

Allah’ım musibetin yaşandığı bu günlerde bütün insanlara şifa ve sabır kayra eyle. Bizleri tekrar Cuma saflarında bir araya getirmeyi nasip eyle. Bütün İslam alemine hayırlı cumalar.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]