Dilan Çiçek Deniz’in Oynadığı “Yarına Tek Bilet” Netflix’te Gösterildi

Netflix platformu yardımıyla beyaz perde sektörü bambaşka bir hale geldi. İzleyenler için ise bambaşka bir anlam anlatım ediyor netflix. Hep aynı senaryolar hep aynı tür filmler izlemekten sıkılan izleyicilerin tam da aramış olduğu bir yer halini aldı. İşte bu kıymetli platformdan Türkler de geri kalmadı. Çağatay Ulusoy‘un Muhafız ile başlamış olan macera, Beren Saat‘in Atiye ise ile devam etti. Şimdilerde ise izleyicilerin gözü merakla beklenen film Yarına Tek Bilet üstünde. Bambaşka mevzusu ile netflix üstünde yayına giren Yarına Tek Bilet filmimizde tanıdığımız bir oyuncu göze çarpıyor. Dilan Çiçek Deniz, Bodrum Masalı dizisi ile izleyicilerin gönlünde taht kurdu.

YouTube video

Gelelim dizinin mevzusuna, Ankara’dan İzmir’e bir tren yolculuğu yaparken aynı kompartmanda tanışan iki yabancının duygusal öyküsünü anlatıyor. İkili içinde başlangıçta sürtüşmelerle başlamış olan ilişki, karakterlerin birbirlerini tanımalarıyla daha entresan hal alıyor. Aslına bakarsak ikisi de geçmişini unutmak ve bambaşka bir hayata ulaşmak için umar aramaktadırlar. Bu tren yolculuğu ile kendi gerçekleri ile yüzleşmeye başlamalarıyla değişik bir yola doğru yönelmeye başlıyorlar.

DİLAN ÇİÇEK DENİZ KİMDİR?

Dilan Çiçek Deniz, 28 Şubat 1995’te Sivas’ta doğdu. Anne, babası öğretmendir. Lisede 3 sene tiyatro eğitimi aldı. 17 yaşlarında Liseler arası Tiyatro Yarışması’nda oyunculuk ödülü almıştır. Ege Üniversitesinde Gezim Rehberliği okurken sınavlara yine girerek karşılaştırmalı Edebiyat kısmına geçiş yapmıştır. Hemen hemen 15 yaşlarında iken “Güneşi Annem Sanırdım” isminde şiir kitabı çıkardı.

Modellik de icra eden Dilan Çiçek Deniz, 2014 senesinde Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasına katılmış ve 2. olmuştur.2015 senesinde Miami’de düzenlenen Evren güzellik yarışmasında ülkemizi temsil etmiştir.

2015 senesinde yayınlanmakta olan “Güneşin Kızları” dizisine dahil oldu. Dizinin başrollerinde Evrim Alasya, Emre Kınay, Hande Erçel, Burcu Özberk, Berk Atan ve Tolga Sarıtaş’ın yer almış olduğu, yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği ”Güneşin Kızları” dizisinde, ‘Elif’ karakterine yaşam verdi. Havalı Sözler – Cool Sözler

Oyuncu Ağustos 2016’da başlayıp Haziran 2017 de final icra eden “Bodrum Masalı” isminde dizide başrol oynadı. Dizinin öteki başrollerinde ise Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Alperen Duymaz ve Hilmi Cem İntepe paylaşmıştır.

https://wordpress.morningside.edu/kdk003/2015/10/08/the-most-interesting-man-in-the-world-dr-patrick-blaine/#comment-159693

Oyuncu en son Show TV’de gösterilen Çukur isminde dizide Aras Bulut Iyinemli ile başrolü paylaşmıştır.

Bu dizi ile alakalı görüşlerinizi üyelik gerektirmeden aşağıya yazabilirsiniz…

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]