şehrinde yaşayan bir Reddit kullanıcısı Tesla’nın Cybertruck aracını yollarda elde etti ve çekmiş olduğu fotoğrafı internette paylaştı. Resim, toplumsal medyada hızla yayılırken aracı bulan vatandaşlar araca büyük alaka gösterdi.

ELON MUSK SÜRÜCÜ KOLTUĞUNDA

Reddit kullanıcısı, görmüş olduğu Cybertruck aracının şoför koltuğunda Elon Musk’ın yer aldığını ve ‘Nobu’ isminde bir restorana gittiğini belirtti.

CYBERTRUCK DÜNYA GÜNDEMİNDE

Geçtiğimiz ay Elon Musk Cybertruck’ı tanıttığında aracın tasarımı birçok insanoğlunun dikkatini çekti. Bazıları aracın dış görünüşüyle ilgilenirken bazıları da teknik donanımına ve maliyetine odaklanıyor.

Tesla’nın olağan dışı tasarıma haiz olan bu aracı 250 mil, 300 mil ve 500 mil olmak suretiyle üç değişik menzil seçeneği ile geliyor. Bunu KM’ye çevirdiğimizde 400 KM ile 800 KM içinde bir menzil sunulduğunu görülüyor.

2 MİLYON 300 BİN LİRADAN BAŞLIYOR

3 modelden oluşan Cybertruck maliyetiyle el yakıyor. TL bazında ortalama 2 milyon 300 bin lira başlangıç fiyatından yayımlanan aracın orta ve gelişmiş modellerinin fiyatı ise dudak uçuklatan cinsten. Orta modele biçilen kıymet 499 bin dolar (ortalama 2 milyon 900 bin TL) iken gelişmiş modelin ederi 699 bin dolar (ortalama 4 milyon TL) olarak belirlendi.

Haber Videosu

: Elon Musk, yeni oyuncağı Cybertruck ile sokaklarda görüntülendi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]