En güzel 14 Mart Tıp Bayramı mesajları… Tıp Bayramı sözleri ve anlamlı, resimli tebrik mesajları

Tıp Bayramı mesajları 14 Mart 2022 Pazartesi günü sıhhat personellerinin hayatımızdaki önemini hatırlatmak isteyen kişiler tarafınca paylaşılacak. Sıhhat emekçilerinin gününü bu sene da 14 Mart Tıp Bayramı mesajı ile kutlanacak. İşte en güzel, anlamlı ve resimli Tıp Bayramı sözleri…

Beni Türk hekimlerine emanet edin. (Mustafa Kemal Mustafa Kemal Atatürk) 14 mart tıp bayramınız mübarek olsun.

Karşılaştığınız türlü güçlüklere karşın, mukaddes mesleğinizin icrasında vatandaşlarımızın sıhhat sorunlarının çözümüne yönelik insanüstü gayretiniz biz için iftihar deposudur. Bu vesileyle size minnet ve şükran duygularımı anlatım etmeyi bir vazife sayar, 14 Mart Tıp Bayramınızı içten duygularımla kutlarım. bayraklı sıvama kartvizit

İnsanı yaşatmayı ve insanoğlunun acısını azaltmayı, insanlığa daha kalifiye bir hayat sunmayı gaye edinen, bu mukaddes, saygı duyulan ve haysiyetli mesleği büyük özveriyle yerine getiren tıp çalışanlarımızın insan hayatına saygıyı anlatım eden 14 Mart Tıp bayramını kutluyor başarı göstermiş çalışmalarınızın devamını arzuluyorum.

Gece-gündüz, kar-çamur, bayram-tatil demeden büyük bir özveriyle insanların sıhhatli ve daha sıhhatli yaşaması için ellerinden gelen her türlü çabayı esirgemeyen, sunan verilen görevleri zamanında ve tam meydana getiren bütün sıhhat personellerinin 14 Mart Tıp Bayramlarını kutlarım.

Sıhhat, vücutları sağlam olanların başına konmuş bir taçtır. (Hz. Muhammed s.a.v) bütün sıhhat birimlerinin 14 Mart tıp bayramını kutlarım.

Sıhhatli topluluk olabilme yolunda ve yurttaşlarımızın sıhhat hizmetlerinden tam manasıyla yararlanabilmeleri adına var kuvvetiyle çalışan, doktorlarımız başta olmak suretiyle, bütün sıhhat personelimizin 14 Mart Tıp Bayramını kutlarım.

Her şeyin kafası sağlıktır. Tıp bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım. 14 Mart Tıp bayramını kutluyor başarı göstermiş çalışmalarınızın devamını arzuluyorum.

Sıhhat hizmetlerinin devletimizde en üst seviyeye çıkarılması için fedakarca çalışan ve sıhhat alanında kıymetli katkılarda bulunan doktorlarımızın ve bütün sıhhat çalışanlarımızın Tıp Bayramı’nı kutlarım.

Bütün sıhhat mensuplarının tıp bayramlarını kutlar, bütün insanlık için sıhhat ve rahatlık dolu bir hayat temenni ederim.

Bir nefeslik sıhhatin bile değerinin ölçülemeyeceğinin farkında olarak; sıhhat sektörü çalışanlarına sevgi ve şükranlarımı sunar, Tıp Bayramlarını kutlar, bütün insanlık için sıhhat ve rahatlık dolu bir hayat temenni ederim.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]