En güzel cuma mesajları

EN GÜZEL CUMA MESAJLARI | RESİMLİ 2020 CUMA 31 OCAK 2020 WhatsApp Smsleri| EN YENİ RESİMLİ CUMA MESAJLARI !

31 Ocak 2020 En Güzel Cuma mesajları, resimli cuma mesajları, son olarak cuma mesajları, cuma duası, cuma mesajı kısa, cuma mesajı uzun, cuma gününe hususi yakarma, anlamlı cuma mesajları şeklinde aradıklarınız burada içeriyor.

Allah`ım, habibin Muhammed Mustafa`ya (aleyhisselam), ailesine ve dostlarına bağışlama eyle ve onların katındaki hürmeti için dualarımıza icabet et. Amin, cumamız kutlu olsun.

Sağanak sağanak bağışlama yağsın yuvanıza, melekler amin desin dualarınıza! Dualarda buluşmak dileğiyle, hayırlı Cumalar.

Ey Rabbim, bizlere Cennetin kokusunu duyur ve onun nimetlerinden nasiplendir. Bizlere ateşin kokusunu duyurma. Amin, hayırlı cumalar dilerim.

Rabbim, sevginle dopdolu yüreklerle sana kavuşmayı ve sevdiklerimizle sonsuzlukta buluşmayı nasip eyle, amin. Hayırlı Cumalar.

Ey Rabbim! Evimizden bereketi, dilimizden duayı, kalbimizden senin ve Resulünün aleyhisselam sevgisini noksan etme. Dualarımızı kabul, ömrümüzü nurlu kıl. Amin. Hayırlı cumalar.

Güzellikler içinizi aydınlatsın, yüzünüzden ve yüreğinizden tebessüm eksilmesin. Rabbim, sevilmiş olduğu kullarından eylesin sizleri ve doğal olarak ki bizleri. Hayırlı cumalar dilerim.

Bizi dostlarına arkadaş, düşmanlarına hasım olanlardan ve sabreden ve şükredenlerden eyle! İşinde sebat eden, nimetine şükreden, ibadetini güzel meydana getiren, doğru konuşanlardan eyle Ya Rabbim. Amin. Hayırlı Cumalar dilerim.

“Allah`ım! Dillere destan, yüreklere ferahlık olan merhametin ile günahlarımızı affeyle. Amin bütün Müslümanların cuması kutlu olsun. Hayırlı, verimli, rahat ve esenlik dolu günler dilerim. ”

“Çıkarsa kalbinde yara, Yaradan dönüştürür bunu bigün hayra, sen sabretmesini bilirsen; Yaradan düşürmez seni dara. Kaldır başını semaya, aç ellerini mevlaya. Sen istemesini bilirsen, mevla yanıt verir duaya. Cuma günümüz kutlu olsun.”

“Duaların geri çevrilmeyeceği bugünde rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri rahmetinden yoksun bırakmasın güzel Mevlam.”

“Allahım! Bilerek yahut bilmeyerek isledigimiz hatalarimizi, günahlarimizi affet. Bize acıma buyur. süphesiz Sen merhametlilerin en merhametlisisin.”

Yakarma ve tövbelerimizi kabul, sağlığımızı daim, kazancımızı verimli, kalplerimizi ve evlerimizi huzurla doldursun İnşallah. Hayırlı cumalar dilerim.

Ey büyük Allah’ım, kalbleri iyiden kötüye, kötüden iyiye çeviren, sadece sensin. Kalbimi, dininde sâbit kıl, dininden döndürme, Müslümanlıktan ayırma! Hayırlı cumalar dilerim.

Gökten ne yağdı da yer kabul etmedi. Toprağa ne ekildi de bitmedi. Bu Dünya`ya kim geldi de gitmedi. Hangi dert hangi sorun bitmedi. Allah`ın rahmeti, mağfireti kime yetmedi. Kim Allah dedi de O yetişmedi. Kim gizli saklı gizli saklı yalvardı da O işitmedi. Kim Rabbim dedi de O buyur kulum demedi. Rabbimizin buyur kulum hitabıyla müşerref olanlardan olmamız dileğiyle… Hayırlı Cumalar.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]