En tatlı Aşk Sözleri Kısa

En tatlı Aşk Sözleri Kısa

En tatlı Aşk Sözleri Kısa, Resimli aşk sözleri , Etkisinde bırakan Aşk sözleri, Anlamlı Aşk Sözleri, En güzel aşk sözleri, Aşk sözleri indir, whatsapp aşk sözleri durumları, güzel Aşk sözleri resimli, aşk Sözleri kapak resimleri, Resimli aşk sözleri paylaş, Aşk sözleri feysbuk Paylaş, sevgiliye Aşk Sözleri

En tatlı Aşk Sözleri Kısa yazımızda sizlere en güzel aşk laflarını ve aşk sözleri resimlerini hazırladık, ümit ederim beğenirsiniz.

Bir İnsan Avuç içleriyle Bile Saadet Saçabiliyorsa O Fert Doğru Kişidir ?

Senden ilkin kendimi kaybolmuş benzer biçimde hissediyordum. Her yer karanlıktı ve tekrar hiç güneş doğmayacaktı sanki içimde. Sonrasında sen geldin ve beni saklandığım o karanlık kuyudan çıkardın. Bana tekrar sevmeyi daha da önemlisi yeniden güvenebilmeyi öğrettin. O denli sıkı sarıldın ki bana, sanki senelerce kaldık o şekilde. Ellerimi tuttuğun o ilk günden beri yüreğim yalnızca senin için atıyor aşkım. En tatlı Aşk Sözleri Kısa

Her sabah, seni sevmiş olarak yeni güne başlamanın verdiği saadet tanım edilemez aşkım. Sanki yeni doğan bir bebek benzer biçimde hayata en başından başladım. Senden öncesi öylesine tamamlanmamış ve anlamsız ki. Sensiz geçen senelerin acısını çıkarırcasına gözlerine dalıp, saatler süresince güzel bir manzarayı izler benzer biçimde izlemek isterim güzel yüzünü.

Sen benim kutup yıldızım şeklindesin. Ne vakit yolumu şaşırsam göklere bakıp da yönümü bulur benzer biçimde kalbimdeki sana doğru bakarak doğru yola gidiyorum. Ne vakit fena bir fikir gelse aklıma derhal seni düşünüyorum. Beraber geçireceğimiz o güzel yaşamı, yenilerini ekleyeceğimiz eşi olmayan anılarımızı. Hayatımda olduğun sürece hiç kaybolmayacağımı bilmek oldukça güzel bir duygu aşkım.

Eskiden şiirler anlamsız gelirdi. Yağmur canımı sıkar, yeni dünyaya gelen gün bir anlam anlatım etmezdi. Şimdi senin varlığın başlı başına bir şiir, aşkın ozan etti beni. Yağmurda seninle dans etmek, her yeni sabaha seninle uyanmak isterim aşkım. Kalbinden daha konforlu hiç bir yerde bulunmamıştım bugüne dek.

‘’Aşkın olduğu yеrdе hayat da vardır.” diyor Mahatma Gandhi. Senden ilkin ben yaşamıyormuşum meğer. Ne aldığım nefesin değeri varmış ne de yemeğimin keyfi tuzu. Seninle beraber tekrar doğdum, meğer yaşam denilen şey çenendeki o utangaç gamzeymiş.

Güzel Sözler Aşk
Güzel Sözler Aşk

Sevgiliye tatlı Sözler Uzun

Gönül ilişkisi de olsa kısa ve öz ifadeleri tercih edenlerdenseniz ve düşüncelerinizi anlatım ederken, bir ihtimal bir parça da karşınızdaki insanı söylediklerinizin anlamının derinliğiyle düşündürmek istediğinizde, kısa ve anlamlı sevgiliye güzel sözler önerilerimize göz atabilirsiniz;

Dünyaya bin defa daha gelecek olsam, bin defa daha arar, bulur, severim seni.

Şayet mutluluğun bir kokusu olsaydı, bu senin kokun olurdu.

Daha gözlerimi kapattığımda özlüyorum seni, uzun gecelere iyi mi dayanayım?

Sen yokken sanki koca sokağın ortasında yapayalnız kalmış bir çocuk gibiyim. Ellerin ellerimden bir an bile ayrılmasın isterim.

Ne çiçekler, ne gök, ne denizler ne de ağaçlar… Yeryüzünde senin gülüşünden daha güzeline rastlamadım…

Beraber olmanın ne kadar zor olduğu umurumda bile değil, hiç bir şey seninle ayrı olmaktan daha fena olması imkansız aşkım.

Bütün güzellikleri toplamışsın sanki etrafına. Bir gülümsemenle yaz geliyor memleketimin dört bir yanına.

Baldan tatlı sözler Sevgiliye

Tumblr toplumsal bir mecra olmasının yanı sıra, şiir dizeleri, kitap alıntıları ve meşhur düşünürlerin anlamlı sözlerinin sık paylaşılmış olduğu platformlardan biri. Tumblr’da sevgiliye güzel sözler konulu paylaşımlardan derlediğimiz listemize aşağıda göz atabilirsiniz;

Gün gelir de yanında olamazsam şayet, her yağmur yağdığında çık dışarı ve ellerini iki yana aç. Ellerine dokunan her yağmur tanesinde beni hisset. Bundan dolayı ben de aynı anda yağmur damlalarında hissedeceğim seni.

Hayatım süresince beraber bir yaşam süreceğim o kişiyi aradım fakat bulamadım. Benim bulduğum oldukça daha kıymetlisiydi. Hiç onsuz bir yaşam sürdüremeyeceğim kişiyi buldum.

Çölün yağmura, bir çocuğun annesine, ayın güneşe olan özlemi benzer biçimde özledim seni. Kendinden güvenilir ve en pak hislerle…

Seninleyken kendimi dünyanın en iyi insanı benzer biçimde hissediyorum. Iyi mi bir iyilik yaptım, ne yaptım da seni verdi yaşam bana? Armağan şeklindesin aşkım, iyi ki varsın.

Gözünün içerisine baktığımda ne dert kalıyor ne de tasa. Bunca yıl seni sevmeyi beklemiş sanki yüreğim. Sabrımın hediyesi benzer biçimde geldin, hoşgeldin aşkım.

Hangi icat benim seni bulmamdan daha mühim olabilir? O şekilde bir çıktın ki karşıma, her bakışta tekrar aşık oluyorum sana doğru.

Bir bayana tatlı Sözler

Hayatım süresince hiç bir şeyden bu kadar güvenilir olmamıştım. Sadece gözünün içerisine baktığımda sonsuzluğa bir defa daha inanıyorum. Seni Seviyorum.

Gerçekleşmiş bir rüya şeklindesin benim için. Sanki birazdan sabah alarmı çalacak, güneş dolduracak odamın içini. İşte bundan dolayı gözlerimi kapatıp sarılıyorum sana doğru her defasında. Hiç uyanmak istemediğim rüyama sığınıyorum her defasında.

Adın öylesine derin kazınmış ki kalbime, her nefeste seni anıyorum. Kaç sene yaşarsam yaşayım, sonsuza dek kalbimi ısıtacak bu sevdanın başladığı o anı, gözlerimin içerisine ilk defa bakışını hiç unutmayacağıma söz veriyorum aşkım.

Kendi kendime konuşurken her şey yolunda fakat seninle baş başa kalın, senin için hazırladığım onca cümle göklere uçuyor. Heyecandan elim, ayağım birbirine dolanıyor. Fakat şunu bil aşkım, bir çiçek iyi mi muhtaçsa güneşe, ben de senin gül yüzüne o şekilde muhtacım…

Seninle bütün mevsimleri yaşamak isterim, bütün yolları yürümek, tüm çiçekleri koklamak. Dünyanın en leziz yiyeceklerini yiyecek isterim seninle beraber, bütün denizlerde yüzmek isterim. İçinde senin olmadığın tek bir anı bile yaşamak istemiyorum.

Dinlediğim en güzel şarkı: iki dudağının arasından süzülen adım, aşkım. Sesinde Nazım’ın Piraye’si; Kafka’nın Milena’sı var. Bıkmadan, usanmadan bir yaşam seni dinlemek isterim.

Sevgiliye Aşk Sözleri

Seninle her mevsim çiçek bahar. Yürüdüğün yollar hep çiçek. Bu kent güzelse şayet, sen içerisinde yaşadığın içindir. Bu erkek mutluysa şayet, sen sevdiğin içindir.

Bir ihtimal Mecnun benzer biçimde çöllere düşemem yahut Ferhat benzer biçimde dağları delemem senin için. Fakat sadık kalbimle seni canımdan bile oldukça sevebilirim bir tanem.

İnsanlar birbirlerini en iyi yolda tanırlarmış. Sen ki benim yol dostum, en büyük yoldaşım, sevgilim… Sen yanımdayken geriye kalan her şey ayrıntılar benim için. İyi ki varsın.

Seni her görüşümde ilk defa görüyor benzer biçimde coşku kaplarken kalbimi, her ayrılık içimden bir parça koparıyor. O şekilde güzel seviyorsun ki beni, bazı zamanlar kendi kendimi bile kıskanıyorum.

Elinin değdiği çöllerde şelaleler akıyor aşkım. Seninleyken daha oldukça gülüyorum, herkesi daha oldukça seviyorum, hayatla daha iyi anlaşıyorum. Seninle ben daha bir güzel oluyorum.

Yarının ötesinde, bugünümde ve sonsuzluğumda yanımdasın. Daima en iyi dostum, aşkım ve sonsuza kadar ruh eşim olarak kalacaksın.

Hayatta her şeyin onunla anlam bulduğunu farkettiğinizde, ona en güzel sözleri söylemek, en anlamlı mesajları göndermek istersiniz. Bir tek etkilemek yahut ilgisini çekmenin ötesinde ne denli derin hisleriniz bulunduğunu anlatacak kelimeleri bulmakta güçlük çektiğiniz zamanlar olur.

Sevgiliniz yanınızdayken anlamlı, kısa güzel laflarla sebepsiz sevinçli etmek istersiniz..
Oldukca uzaktayken duyduğunuz özlemle, sevgiliye uzun ve anlamlı güzel sözler söylemek gelir hep içinizden..

Telefonla arayıp sesini duyamadığınız anlarda bile kısa bir mesajla biricik sevgilinize güzel bir kaç kelam etmek istersiniz..

Dünyanın her yerinde bunun ismi “aşk” olarak isimlendirilir. En büyük mutlulukların deposudur. Birbirini seven iki bireyin devamlı güzel sözler söyleme isteğini pekiştiren de bu duygudur.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]