Ana sayfa sozler Evlilik Teklifi Mesajları

Evlilik Teklifi Mesajları

35
0
Evlilik Teklifi Mesajları
Evlilik Teklifi Mesajları

Evlilik Teklifi Mesajları

Evlilik Teklifi Mesajları Kısa, Evlilik Teklifi Mesajları Duygusal, Evlilik Teklifi Mesajları Etkisinde bırakan, Evlilik Teklifi Mesajları Romantik, Evlilik Teklifi Mesajları Dini

Evlilik Teklifi Mesajları sayfamızda en güzel evlilik teklifi mesajlarını bulacaksınız. Bu sayfamızda yer edinen evlilik tekliflerinin işinize yarayacağını umuyoruz. Bu sayfamıza sizler de güzel mesajlar yollayabilirsiniz.

EN GÜZEL EVLİLİK TEKLİFİ MESAJLARI

Evlilik aşkı öldürür diyorlar, ölür müsün benimle.

Süper ötesi gülüyorsun ki yağmur başlıyor. Benim de seninle gülmeme izin verir misin?

Ben senin yüzüne değil ben senin o güzel saf kalbine Sevdim benimle evlenir misin?

Ya teklifimi kabul edersin yahut arkasında koşarken yırtığım ayakkabıların paralarını ödersin.

Seninle, minimum senin kadar güzel bir yaşam yaşamak isterim. Benimle evlenir misin?

Dünya için yalnız bir insan olabilirsin. Fakat sen benim için bütün dünyasın. Benimle evlenir misin?

Ara ara bir hikâye tutuşmuş iki eldir, bu hikâyenin başrolünde benimle olmak talep eder misin?

Bu dünyada yüzümü güldüren fazlaca fazla insan var fakat kalbimi yalnız sen güldürebiliyorsun. Benimle evlenir misin?

Aramızda kopan tek şey nişan yüzüklerimizin kırmızı kurdelesi olsun. Benimle evlenir misin?

Aşk, asla yoktan köprüler yaratandır; aşk, karanlık yüzünden ertelenmeyecek tek oyundur. Sonsuza dek bu oyuna benimle var mısın?

Seni görür görmez yüreğimin duracağını hissediyorum fakat bırakıp gidemiyorum şu sebeple seni seviyorum benimle menfaat mısın aşkım?

Bir ömrü benimle olabilmen, her saniye aklında kalabilmem, hep beni sevmen her şeye göğüs germen olası mü acaba aşkım?

Yaşam kısa iken yaşamayı güzelliğin solmadan öpülmeyi seninle bir yaşam geçirmeyi isterim, benimle evlenir misin?

Seninle ağlamayı öğrendim peki seninle yaşamayı da öğrensem fazlaca görür müsün sevgilim bana? Benimle evlenir misin?

Beyaz gelinlik yakışır sana doğru, güzel sözlerimin ilahısın sen ey sevgili! Mutluluğum adıdır ismin, benimle evlenir misin?

Evlilik Teklifi Mesajları Duygusal

Seni görür görmez anladım yaşamayı ağlarken gördüm yalnızlığı seni yitirmek istemiyorum, benimle yeni bir dünya oluşturmak için hazır mısın canım?

Bundan seneler seneler sonrasında geriye dönerek baktığımda, iyi ve fena bütün anılarımda yanıbaşımda sen ol isterim. Benimle evlenir misin?

Yaşamı yaşamaya kıymet kılan, tüm mutluluklarımın nedeni. Bir yaşam boyu, iyi günde, fena günde beraber bir yaşam için benimle evlenir misin?

Bulutların maviliğini ellerine, yıldızların parlaklığını gözlerine, sevgilerin en yücesini kalbine usulca bırakıyorum kabul eder misin?

Yokluğun yağmura makale yazmak kadar zor… Varlığın hayat kadar mukaddes… Sen soluk kadar mühim, canım kadar değerlisin benimle evlenir misin?

Sensizlik gerçek dışı seninle olmak masal şeklinde gelir bana; ne süre seninle evlenirsem bu halde eminim reel olduğuna. Benimle evlenir misin sevgilim?

Şayet sevginin, aşkın, dostluğun ve mutluluğun ne işe yaradığını biliyorsam, senin sayende biliyorum. Sonsuza dek seni asla bir tek bırakmamama izin verir misin?

Ortak bir bellek, ortak bir geçmiş ve hayatımdaki öteki her bütün güzelliklerin ortağı olmak için, benim öteki yarım olmak için benimle evlenir misin?

Sen hayatıma girdikten sonrasında yazmaya başladığım hikâyenin en heyecanlı yerine geldi sıra. Ortak hikâyemize, ortak bir isimle geçinmek için benimle evlenir misin?

Beni her gülümsetmende gökyüzü üzerine uzanıp bir star toplayabilseydim, tüm galaksi şimdi avucunun içerisinde olurdu. Seni fazlaca seviyorum. Benimle evlenir misin?

Aşk bir mucizeyse şayet senden daha büyük bir mucize düşünemiyorum. Ben ömrümün geri kalanını hayatımın en büyük mucizesiyle dercetmek isterim. Benimle evlenir misin?

Amacım zatıâlinizi rahatsızlık etmek değil tersine efkârı umumiyede muhabbet kurmaktır. Testi cevabın kalbi ha zalimi tamiri temin edeceğinden muhabbetinize talibim.

Dünya olsam, güneşim olur musun? Gök olsam, mavi rengim olur musun? Deniz olsam dalgalarım olur musun? Bir gövde olsam, canım olur musun? Bir can olsam, hayatım olur musun?

Yürüdüğüm tüm yollar beni sana doğru getirsin, kapılar seninle açılsın, her odada senin kokun olsun, tüm günler seninle başlasın ve bitsin isterim. Benimle evlenir misin?

Genellikle uykuya dalmak istemiyorum, sana doğru aşık olmanın gerçekliği rüyalarımdan fazlaca daha mükemmel. Bu rüya sonsuza dek sürsün diye, benimle ebedi bir uykuya dalmaya ne dersin?

Evlilik Teklifi Mesajları Romantik

Hep senle dolu, benim aşkımla çılgın, ümitlerimle, hayallerimle bezeli, hem hisli hem içli hem fazlaca kuvvetli dünyamı senli kılar mısın? Elimi çok sıkı meblağ mısın sevdiceğim?

Seninle geçirdiğim her an benim için bir ömre karşılık. Bu anlamış olur asla bitmesin bir yaşam boyu sürsün isterim. İyi günde, fena günde, son nefesimizde bile el ele olmak için benimle evlenir misin?

Seninle onca anı, onca yaşanmışlık biriktirdik. Beraber bir aşkı büyüttük, sevgi çoğalttık. Şimdi bu güzel hikâyeye büyülü bir dokunuş lazım… Benimle evlenir misin?

Şayet senin bir parçan olmam gerekseydi, gözyaşların olurdum. Kalbinden gelip, gözlerinde doğmak, yanaklarında yaşamak ve dudaklarında ölmek için. Benimle bir tüm olmaya var mısın?

Şayet seni sevmek ve soluk almak içinde seçim yapmam gerekseydi, son nefesimi “seni seviyorum” demek için kullanırdım. Son nefesimi verene kadar beraber olmak için, benimle evlenir misin?

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here