Gülünç Iyi sabahlar Mesajları

Gülünç Iyi sabahlar Mesajları

Gülünç Iyi sabahlar Mesajları Kısa, Gülünç Iyi sabahlar Mesajları Arkadaşa, Gülünç Iyi sabahlar Mesajları Sevgiliye, Gülünç Iyi sabahlar Mesajları Facebook, Gülünç Iyi sabahlar Mesajları Yeni, Gülünç Iyi sabahlar Sözleri

Gülünç Iyi sabahlar Mesajları ve güzel sözleri bulduğunuz bu güzel sözler sayfalarımızda şimdi de sizler için en güzel en gülünç iyi sabahlar mesajlarını hazırladık. Bu güzel gülünç iyi sabahlar mesajlarını facebook yahut twitterdan paylaşın.

KOMİK GÜNAYDIN MESAJLARI

Bir sana doğru bir de sabah uykusuna doyamadım iyi sabahlar.

Dün ödeme noktasına gittim öööö dedim geldim… Iyi sabahlar sevgilim.

Kalkmaya niyeti olanlar iyi sabahlar! Kimsenin niyeti yok mu?

İlk görüşte aşka inanır mısın yoksa dışarı çıkıp yeniden mı gireyim… Iyi sabahlar.

Allah ikimizin de iyiliğini versin sevgilim. Beni sana doğru seni bana, iyi sabahlar.

Bitlerin turnuvası bugün, şayet birazcık daha yatarsan bitler turnuvaya yetişemeyecek.

Ismini dağlara yazdım toki oraya da mesken yapmış oldu her neyse her neyse iyi sabahlar.

Kalkar kalkmaz çişini yapmadan ilkin iyi sabahlar mesajı yazabilecek birini istiyor insan.

Iyi sabahlar ve olur da görüşemezsek iyi günler, iyi akşamlar ve iyi geceler.

Sevmek çay sevilmek şeker bizim benzer biçimde garibanlar çayı şekersiz içer, iyi sabahlar gariban arkadaşım.

Lan saat 2 olmuş hala iyi sabahlar mesajları atılıyor, biri bizi evden alıp dışarı fırlatsın.

Iyi sabahlar dostum, uyan artık sabah oldu, horlaya horlaya bir hal oldun kafi artık bizdeki de can.

2 bin liralık telefon alıyorsun 55 kuruşluk “iyi sabahlar sevgilim” mesajı gelmiyor olacak iş değil ya.

Iyi sabahlar iyi sabahlar haydi kalk uyan gel katıl bizlere gir aramıza bir fırça bir macun her yemekten sonrasında.

Kalk artık yata yata yatağı çürüttün, güvence kapsamı haricinde duracak döşek kullanıcı yanlışı diye.

Bugün günlerden pazar, sakın değmesin sana doğru nazar, sevdanla yanan bu ilginç, ilk mesajı sana doğru yazar… Iyi sabahlar…

Kurduğu alarma karşı verdiği amansız mücadeleyi bugün de kaybeden kıymetli insan: iyi sabahlar.

Bu sabah ölü taklidi yaptım uyanmamak için fakat alarm çalınca tüm konsantrem bozuldu ya, iyi sabahlar.

İki çeşit uyku vardır. 1. Gece gelmeyenler 2. Sabah gitmeyenler ne olacak bizim halimiz. Hepinize iyi sabahlar.

Gülünç Iyi sabahlar Mesajları Kısa

Okula gidenlere iyi sabahlar, işe gidenlere daha oldukça iyi sabahlar, boş gezenlere ise daha gün aymadı. Bu saatte aymaz.

Günaydın sevgilim, bugünde güzelliğin üzerinde… Başlat menün ilk gündeki benzer biçimde yeni, yerim senin yöresel diskini.

Bende diyorum niçin bana iyi sabahlar adamım iyi geceler herifim mesajları gelmiyor meğerse aşkım yokmuş ya benim.

Gelmeyen “iyi sabahlar” mesajları, bir tek meydana getirilen kahvaltılar, bugün de gerçekleşmeyen rüyalar. Yeni bir güne iyi sabahlar…

Zeytin kara ben kara, aşkından düştüm dara, gel yârim buluşalım, on bire çeyrek kala iyi sabahlar aşk bahçemin gülü.

Bak işte bigün daha yaşlandık… Sen hala yatıyorsun, uyumakla ömrün sonlandı gitti be hadi bir kalk artık ya… Iyi sabahlar…

Bu sabah oldukça yer gezdim; balkon, mutfak, odalar benzer biçimde yakında bir çılgınlık yapmış olup bakkala gitmeyi düşünüyorum iyi sabahlar.

Eskiden sabahları iyi sabahlar mesajları gelirdi, şimdi nesine, iş bankası, burberry, swatch, turkcell… Her şey para olmuş.

Dünyanın en güzel cümlesi seni seviyorum diyorlar ya gerçek dışı dünyanın en güzel cümlesi bırak birazcık daha uyuyayım. Iyi sabahlar.

Kalkıp wcye gitmeye bile üşenen biri, sabah erkenden sana doğru uykulu uykulu iyi sabahlar mesajı atıyorsa git sev onu abi.

Bugünlük “iyi sabahlar” mesajları tamamdır. Attığım bütün iyi sabahlar mesajları dönerse +7456 sevap points cepte. Kısa günün karı.

Sevdiğinden iyi sabahlar mesajı almayan arkadaşlarım bir araya gelsek, dünyanın etrafını 2 defa dönecek halay kurarız, günaydınlar.

Iyi sabahlar. La kimse yok mu? Kendimi komşular görmesin diye çamaşır ipinin en arkasına asılan dantelli don benzer biçimde hissediyorum.

Bir uykunun daha sonuna geldik. Yayında ve yapımda alın teri döken döşek, yorgan, yastık üçlüsüne teşekkür ederiz. Günaydınlar.

Gülünç Iyi sabahlar Mesajları Sevgiliye

Gece sabahlamak niyetiyle en derin muhabbete girişip uyuyakalan, oha uyumuş kalmışım, sabah olmuş ya diyen arkadaşım, iyi sabahlar.

Anı yaşayalım, mesajlaşalım, ilk ileti benden, sonrası senden, iyi sabahlar sana doğru, güzel bigün, güzel bir sabah, hadi bana eyvallah.

Iyi sabahlar işe gitmemek için mazeretler arayan fakat birazcık sonrasında kapıda ayakkabılarını bağlayıp küfredecek olan arkadaşım… Iyi sabahlar.

Hakketen bu kasım ayında bi ibnelik var iyi sabahlar mesajları bile değişti bi sevgi kelebekliği bi pıtırcıklık çökmüş milletin üzerine.

Bugün sana doğru sabah kahvaltısı gönderiyorum ümit dolu bir omlet, 2 dilim öpücük, haşlanmış sevgi ve özlem çayı demledim kaç şekerli olsun?

Aşık olamıyor musunuz? Sevgiliniz mi yok? Sabahları iyi sabahlar mesajları alamıyor musunuz? E ölün bi zahmet, ne diye yaşıyorsunuz lan?

Her sabah “iyi sabahlar sevgilim” mesajı atacak kadın eleman aranıyor. Asgari ücret + prim + sigorta + telefon + sms paketi. (isteyene yatacak yer)

Gözümü açamıyorum, üstümde fil mi var ne, ara sabah oldu ah bu şekilde işin, yastık nerde dünün aynısı ısrar eden alarm her neyse kalkayım… Iyi sabahlar.

Bugün de uyandığımda yatağıma kahvaltı gelmedi, telefonumda iyi sabahlar mesajları görmedim, tatilde ekşın olmadı, doğrusu bu ne lan dünün aynısı.

Güzel bir sabah için 5 adım; – gözlerini aç. — derin bir soluk al. — yorganı kenara at. — yataktan kalk. — ve benim mesajı oku. Sevgilim iyi sabahlar.

Iyi sabahlar, sabah sabah bela mısın sen ya diyenlere, oooo sen bana ileti atar mıydın diyenlere, ulan daha yatacaktım of ya diyenlere iyi sabahlar.

Ulus uyudu uyandı, su içmeye, lavaboya kalktı, yeniden uyudu, uyandı ‘iyi sabahlar’ mesajları atmaya başladı, bizler hala uyuyacağız, zoruma gidiyor.

O aklına gelir, iyi sabahlar yazmak istersin; fakat niçin ben yazıyorum? Ilkin o yazsın diye ertelersin… eee sonrasında da bu şekilde kimsesizlik çekersin… Iyi sabahlar.

Bu sabah iyi sabahlar mesajı gelir benzer biçimde oldu, telefonun ışığı yandı benzer biçimde oldu fakat yeniden gelmedi fakat oldukça yaklaşmıştım… Her neyse şimdilik her insana iyi sabahlar…

Gülünç Iyi sabahlar Mesajları Facebook

Öncesinden uyanmış olup ta ayakta olanlara, bıktık artık senden bırak yakamı diyenlere, biricik kankalarıma arkadaşlarıma, beni seven yahut gıcık olup ta söyleyemeyen her insana günaydınlar olsun.

Dostlar olmadan, yaşamın bir anlamı olmaz. Bir sevgi olmadan, kalpte rahatlık olmaz. Bir hikâye olmadan, bir film olmaz ve benden bir iyi sabahlar mesajı almadan, güzel bigün olmaz! Iyi sabahlar.

Sen uyurken neler oldu neler? Tom Jerry’i elde etti. Uyuyan güzel uyandı, kabasakal Safinaz’la evliliğe ilk adımını attı. Temel ıspanak yemekten vazgeçti, gargamel şirinleri elde etti, yedi cüceler uzadı, daltonlar red kiti yendi, pembe eniyibilimkurgufilmleri.net panter mavi oldu, daha da kötüsü kalk sabah oldu… Iyi sabahlar prensesim.

İlahi ben ya… Sabah sabah nelerdir bu bendeki pozitif yönde enerji… Ben de anlayamadım. Kahkaha atasım var. Çatıya çıkasım var. Komşumun camına taş atasım var. Ilkin ağlayıp sonrasında gülesim var. Ya aslına bakarsak benim sana doğru iyi sabahlar diyesin var. Iyi sabahlar.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]