Ana sayfa haber Hindistan’da bir binanın musluklarından su yerine alkol aktı

Hindistan’da bir binanın musluklarından su yerine alkol aktı

41
0

Hindistan’da bir binanın musluklarından su yerine alkol akınca ortalık karıştı. Mahalli yönetime başvuran bina sakinleri, su kaynaklarına, el konulmuş olan ve yakınlarda bir noktaya dökülen alkolün karıştığını öğrenince hayret yaşadı.

Hindistan’ın Kerala eyaletindeki bir binada yaşayanlar, musluklarından su yerine bira, konyak ve rom karışımı akmaya başlayınca yöresel yönetime başvurdu. Bina sakinleri, su kaynaklarına, el konulmuş olan ve yakınlarda bir noktaya dökülen alkolün ‘yanlışlıkla’ karıştırıldığını öğrendi.

İMHA EDİLEN ALKOLLER SU KUYUSUNA DÖKÜLDÜ

Polis tarafınca bir baskında ele geçirilen ve mahkeme kararıyla imhasına karar verilen 6 bin ton içkinin bir kısmının boş bir araziye, kalan kısmının ise binanın suyunun sağlandığı kuyuya döküldüğü açıklandı.

“ALKOL AKTIĞINI GÖRÜNCE ŞOKE OLDUK”

18 daire bulunan binanın sakinlerinden Joshy Malyiekkal, “Musluktan alkol aktığını görür görmez şoke olduk. Kokusundan ve renginden su olmadığını anladık ve maalesef susuz kaldık” dedi.

Kendilerinin işe, evlatların ise okula gidemediğini özetleyen Malyiekkal kuyunun ve boruların temizlenmesinin bir ay süreceğini bu süreçte yetkililerin kendilerine muayyen aralıklarla su temin edeceğini söylemiş oldu.

Haber Videosu: Hindistan’da bir binanın musluklarından su yerine alkol aktı

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here