İnstagram Fotoğraf Altına Yazılacak Sözler

İnstagram Resim Dibine Yazılacak Sözler

Dost Resim dibine yazılacak Sözler gülünç, Resim Sözleri Aşk, Resim Sözleri Kısa, Resim Altı Sözleri, Resim Sözleri Gülünç, Resim Sözleri Feysbuk,  Resim Sözleri Tumblr, Resim Sözleri Kısa Anlamlı

İnstagram Resim Dibine Yazılacak Sözler, Hiç bir yerde bulunmayan yalnızca sitemize hususi güzel söz sayfaları var, bundan biri de resim sözleri. Resim sözleri, fotoğraf sözleri sayfasını instagram yahut feysbuk ya da twitter üstünde paylaştığınız resimlere, fotoğraflara yazabilmeniz amacıyla derledik.

Yolcu denmez her gidene, hepimiz o yolun taraftarı olmayabilir. Hiç bir sürgün, gittiği yolu sevmez örnek olarak.

Tasalarınızı başkalarına anlatmayın. Çoğunun umurunda olmaz arda kalan ise memnun olur. N. Philpsopher

Bu dünyada hiç bir kimse yoktur ki, bir dertten kaçsın da; kurtuldum derken daha beterine uğramasın. Mevlana

Senin şerefe kaldırdığın kadehi ben hep mutluluğa kaldırdım. Şu sebeple senin şerefe benim ise mutluluğa ihtiyacım var.

Dert ve sıkıntının şiddetine sabır göster, bunun da sonu gelecektir. Bilesin sabır bir soyluluk göstergesidir. Hz. Ali

Ah benim sevdasında egoist fakat yüreğinde sağlam sevdiğim. Aklıma gelişini seveyim. Ne güzel darmaduman ediyorsun beni.

Defolu şehirlerde ihraç fazlası kadınlarsa payına düşen, senden ilkin öpülmüş dudaklarda sana doğru dair cümleler aramayacaksın.

Hüzün bir star kadar uzak, saadet göz bebeğinin kadar yakınca olsun, umutların reel, reel mutlulukların ebedi olsun.

Oyalan kalbim, düzmece dünyada çocuklar benzer biçimde oyalan. Bir ihtimal bu gerçektir diye yaklaştığın her insan koskoca bir yalandır.

Gökten ne yağdı da, yer kabul etmedi? Toprağa ne ekildi de, bitmedi? Bu dünya ya kim geldi de, gitmedi? Hangi dert sorun bitmedi?

Dost Resim dibine yazılacak Sözler gülünç

Sadece kalırsan bir tek olmadığını bil! Dertli isen dermanın bulunduğunu bil! Hiçbir şeyin sahibiyim deme emanetçi bulunduğunu bil! Mevlana

Aramış olduğu vakit uyuyormuş benzer biçimde rol eniyibilimkurgufilmleri.net yaptıklarımız var. Bir de uyurken aradığında ‘uyumuyordum konuşabiliriz’ dediklerimiz.

Ben küçükken sinekleri yakaladıktan sonrasında kanadını kopartıp suda boğan insandım. Doğal olarak ki bana zararın dokunduğunda benden korkabilirsin.

Üzülme! Dert etme can! Görebiliyorsan, dokunabiliyorsan, soluk alabiliyorsan yürüyebiliyorsan ne sevinçli sana doğru! Elinde olmayanları söyleme bana. Elinde olanlardan bahset can.

Kucaklamaya kollarının yetmeyeceği bir ağaç bir tohumla adım atar, en uzun yolculuklar minik bir adımla, reel dostluklar ise minik bir tebessümle adım atar.

Sahtekâr çıkarken dürüst sandıklarımız, acı sözler etmiş arkamızdan ağzını balla kapattıklarımız. Tüm bunlar mız mız. Fena konuşmuş ardımızdan ismini iyi andıklarımız, kurtlanmış topladığımız fındıklarımız.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]