Kadir Gecesi Tebrik Mesajları

Kadir Gecesi Tebrik Mesajları

Kadir Gecesi Tebrik Mesajları Resimli, Kadir Gecesi Tebrik Mesajları Cep, Kadir Gecesi Tebrik Mesajları Kısa, Kadir Gecesi Tebrik Mesajları 2020, Kadir Gecesi Tebrik Dilekleri

Kadir Gecesi Tebrik Mesajları, Bu hayırlı gecenin hepimize hayırlar getirmesini dilerim. Bizler bu kutlu gecede sizlere en güzel Kadir gecesi mesajlarını yapmaya çalıştık. Bu kadir gecesi kutlama mesajlarını sevdiklerinizle arzu ettiğiniz benzer biçimde paylaşabilirsiniz.

KADİR GECESİ TEBRİK MESAJLARI

Kim erdemine inanarak ve sevabını umarak Kadir Gecesini ihya ederse Allah onun tüm geçmiş günahlarını bağışlar.

Kuran da Kadir Gecesi için “Leyletü’l kadri hayrun min elfi şehrin” Kadir Gecesi bin aydan hayırlı bir gecedir diye buyuruluyor. Bundan dolayı bu geceyi ihya edelim. Kadir geceniz hayırlı olsun.

Bugün ettiğiniz tüm dualar göğe yükselip, bir bir kabul olup üzerinize sağanak benzer biçimde yağsın inşallah. Kadir Geceniz kutlu olsun.

Kuran’ın nazil olduğu bin aydan daha hayırlı bu gecenin size efradı ailenize ve tüm İslam âlemine hayır bolluk ve refah getirmesini diliyor ve yakarma ediyorum Kadir geceniz kutlu olsun.

Gel ey Muhammed bahardır, dualar peşinde saklı, aminlerimiz vardır hacdan rotatif benzer biçimde, Miraç’tan iner benzer biçimde gel gel bekliyoruz senelerdir kadir geceniz kutlu olsun!

Bugün ellerini semaya gönlünü Mevla’ya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli saklı incilerini onun için saç. Kadir Geceniz Kutsal Olsun.

Allah’ü Teâla iki cihanda cümlemizi aziz ve bahtiyar eylesin. Cennetiyle, cemaliyle müşerref eylesin. Rıdvan-ı Ekber’ine vasıl eylesin. Kadir geceniz kutlu olsun

Yağmur yüklü bulutlar benzer biçimde gelen, eteğindeki hayır cevherlerini basımıza boşaltan ve bize saadet veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle Nice Kadir gecelerine inşallah.

Kadir geceniz kutlu olsun! Allah sana doğru sevdiklerinle birlikte sevinçli ve rahat bir halde yaşamayı nasip etsin. Hayırlı Kandiller

Gecesi, Allah’ın rahmet ve bağışlanmasının sağanak halinde yeryüzüne indirilmiş olduğu, dileyen her müminin hediyelere gark etmiş olduğu bir gecedir. Hepimize hayırlı olsun.

Bin damla serilsin yüreğine, bin saadet dolsun gönlüne, tüm hayallerin reel olsun, duaların Kabul olsun bu gece. Kadir gecen kutlu olsun.

Kulun Rabbine yakınca olduğu gecelerin en önemlisi. Kendisine yakarma edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, bütün şeyleri bilen, bulan ve duyan Ulu Allah bütün dualarımızı kabul etsin.

Bugün ellerinizi her zamankinden daha oldukca açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Kadir geceniz hayırlara vesile olsun.

Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana doğru, kanatlarında saadet, yüreğinde sevgi, tüylerinde nur var. Senin de kalbin nurla dolsun Kadir Gecen kutlu olsun.

Bin geceden hayırlı olan bu gece hürmetine Kuran-ı Kerim’in gönlümüzün nuru olması dileğiyle, Kadir Geceniz kutlu olsun.

Kadir Gecesi Tebrik Mesajları Resimli

Kutsal Kadir Gecenizi kutlar, her şeyin gönlünüzden geçmiş olduğu benzer biçimde olmasını temenni ederim. Kandiliniz kutlu olsun.

Kalpler vardır, sevgiyi yaşatmak için, insanoğlu vardır, dostluğu paylaşmak için, kutsal günler vardır, herkesle kutlamak için Kandiliniz Kutsal Olsun.

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, tanrısal esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra karşılık olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

Yüzünden gülücük, kalbinden sevgi, bedeninden esenlik, çevrende dostluk, ömründen refah ve sevinç tamamlanmamış olmasın! Hayırlı Kandiller.

Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne menfaat, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller.

İslam’ın nurlu yüzü kalbine dolsun Makamınız aden Hz. Muhammed komşunuz olsun günlerinize saadet, gönlünüze mutluluk dolsun Kadir Geceniz kutlu olsun!

Varlığı sonsuz olan, acıma sahibi, adaletli Ulu Allah kendisine yakarma edenleri geri çevirmez Dualarınızın Rabbin ulu katına iletilmesine vesile olan Kadir Geceniz kutlu olsun.

Binlerce çiçek var, fakat gül başka. Milyonlarca insan var, fakat arkadaş başka. Milyarlarca gün var, fakat bugün başka, Kadir Geceniz kutlu olsun.

Umut ederiz ki bu kutsal gece, zor günler geçirdiğimiz; ama gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde tekrar bir uyanışa vesile olur. Kadir Geceniz kutlu olsun.

Günler bizlere dostların güzelliği ile geceler onların duaları ile kutsal oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamız siz değerli üyelerimizin sevgisi. Kadir Geceniz Kutsal Olsun.

Oruçlu olan kimse, bir kimsenin aleyhinde bulunmadıkça veyahut eza ve cefa yapmadıkça, ta orucunu bozuncaya kadar ibadettedir. Kadir Geceniz Kutsal Olsun.

Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde, kâinatın yaratıcısı ve âlemlerin Rabbi affedici ve acıyıcı ulu Allah bütün dualarınızı kabul etsin

Size karanfilin sadakatini, sümbülün bağlılığını, menekşenin tevazuunu, lalenin gururunu, leyleğin saadetini versek, bizlere de yakarma eder misiniz? Kadir Geceniz kutlu olsun.

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Ulu Mevla’ya sunmuş olacağı ve O’nun ebedi affından, merhametinden, iyiliğinden kucak dolusu yararlanacağı ümit, refah ve müjde gecesidir Kadir geceniz hayırlı olsun!

Kadir Gecesi Tebrik Mesajları

Allah’ın nimet, rahmet ve mağfiretinin müminlere kucak dolusu kayra edilmiş olduğu gece manasına gelen Kadir Gecesi’nde, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun Kadir gecesiniz kutlu olsun!

Mütevazi duygular yükselsin göğe, yükseklerde hafakan, gözlerde yaşlar, ona susamış dudaklar kadar, oluşturulan eller var. Kadir Geceniz Kutsal Olsun.

Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz asla solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kadir Geceniz Kutsal Olsun.

Bazı zamanlar mağlup düştük zamana, esiri olduk anlam ifade etmeyen koşturmaların ve ama ismini yüreğimize yazdığımız dostlarımızı asla unutmadık. Kadir Geceniz Kutsal Olsun.

Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kâbuslar senden uzakta, melekler başucunda dursun. Güneş o şekilde bir geceye doğsun ki, duaların kabul, Kadir Geceniz Kutsal Olsun.

Gül bahçesine girenler gül olmasa da gül kokarlar, kâinatın en güzel gülünün kokusu üzerinizde olsun bu gece. Kadir Geceniz Kutsal Olsun.

Kul bittim söylediği anda Rabbi yettim der. Dermanı kulda aramamak, ellerimizi hep ona açmak ve dualarda unutulmamak dileğiyle Kadir geceniz kutlu olsun.

Dertlerimiz kum tanesi kadar minik, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bolca olsun. Bu kutsal geceniz sevapla dolsun. Kadir Geceniz Kutsal Olsun.

Allah’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana benzer biçimde dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiri de an bu gece. Kandiliniz mübarek olsun.

Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun. Kadir Geceniz kutlu olsun.

Tövbe güvercini kalbe konsun af dalgalar mutluluk kervana gelip kapında dursun. Tüm Melekler sizinle, dualarınız kabul Kadir Geceniz Kutsal Olsun.

İlahi Esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra karşılık olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, Kadir gecenizi kutlarım.

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, şeytan senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş o şekilde bir geceye doğsun ki duaların kabul Kadir Geceniz kutlu olsun!

Bir damla ümit serpilsin yüreğine, bin tatlı ümit dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, tüm duaların kabul, Kadir Gecen kutlu olsun!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]