Kimsesizlik Sözleri - Yalnızlık ile ilgili güzel sözler

Kimsesizlik Sözleri – Yalnızlık ile ilgili güzel sözler

Kimsesizlik Sözleri Kısa, Kimsesizlik Sözleri Tumblr, Kimsesizlik Sözleri Ağlatan, Kimsesizlik Sözleri Etkisinde bırakan, Kimsesizlik Sözleri Uzun, Kimsesizlik Sözleri Sevgiliye

Kimsesizlik Sözleri – Yalnızlık ile ilgili güzel sözler sayfamızda sizlere anlamlı kimsesizlik sözleri hazır ettik. Bu güzel kimsesizlik ve yalnızlık sözlerini kısa mesajla yollayın yahut toplumsal medyada paylaşın tercih sizin ne yapmak dilerseniz onu yapın.

ANLAMLI YALNIZLIK SÖZLERİ

İnsanları tanıdıkça kimsesizlik güzelleşiyor.

Baktım sevecek kimse yok ben de yalnızlığı sevdim.

Düş önüme yalnızlığım yolumuz fazlaca uzun.

Sen bensizliğe alışmışsın fakat ben beni sensiz düşleyemiyorum!

Bir insan en olmadık şeylere dahi gülebiliyorsa yalnızdır.

Hatırla sevgili; beni nasılda bırakıp gitmiştin! Sen yokken ben yalnızlıkla tanıştım.

Kim bilir erkek benzer biçimde sevenlerin almış olduğu bir ödüldür, kimsesizlik.

Ey kimsesizlik! Her insanın koynuna girip çıkarsın da yalnız benimle mi tertipli ilişik var.

Biriyle üzgün olmaktansa bir tek başına sevinçli olmak iyidir.

Gecenin tenha karanlığında ümitlerimin tükendiği anda tek fert isterim yalnızlığıma.

O denli yalnızım ki sıradaki şarkı bir sonraki şarkıya gelsin.

Beni ısıtan, beni sarıp sarmalayan, benim acılarıma ortak olan tek bir şey var SİGARAM.

Üzgün bir beraberlikten sevinçli bir kimsesizlik daima iyidir.

Utanırım, söyleyemem yaşadığımı, yalnızlığı, kelimeler yetmiyor ki, bu mu sevda dedikleri.

Ne süre sevinçli olmaya kalksam otur diyor yalnızlığım otur.

Kimsesizlik meşakkatli iş. Kendi haline konuşmak her neyse de, yanıt vermek bir fazlaca zor oluyor.

Sen bana gelsen ben de her insana ve her şeye hoşça kal desem.

Bu hayatta hiç kimseye kendinden fazla kıymet verme yoksa kaybedersin yahut kendini mahvedersin kardeşim

Kimsesizlik Sözleri Kısa

Karanlık odada otururum, dilimde türkü söylerim, elimde kâğıt yazarım bir tek kalmışım gurbette.

Yalnızlığım seni unutmayla bitecekse seni unutmak için kalbimi sökerdim fakat benim kaderimde yazılı kimsesizlik.

Sensizliğimde dinlediğim ve yeniden yeniden başa sarıp ezberlediğim şarkıların tek sebebisin kimsesizlik.

Dünde bugünde yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini bir tek hissettiğinde elini kalbine koy ben hep ordayım.

Bir tek olmak cılız olmak demek değildir, hak ettiğiniz kişiyi bekleyecek kadar güçlüsünüz anlama gelir.

Kaderim sensizlikse kaderim yalnızlıksa kaderim unutulmaksa kaderim kalleşçe vurulmaksa ben kaderimin arkasındayım.

İçimde yangın yanar, hava soğuk gövde donar, hain şeytan halime güler yetiş şahı merdanım yetiş.

Yalnızsan şayet dermansız indeks şu fani dünyada kaybolur izin gözyaşı dinmeyen o kimsesizin sığınacak evi yurdu kimsesizlik.

Dilin dediği fena söz aklın yalnızlığı mıdır? Gözlerin akmadığı bir hüzün, yanakların yalnızlığı mıdır?

Yaşamak böyleyse yaşıyoruz çoğumuz bigün bir tek kalacağız bundan dolayı bir tek kalana kadar seninle yaşamak isterim sevgilim.

Yalnızlığım kendime güzelim senin aşkınla hitap düşmüş bedenim, geleceğe umutsuz bakıyor gülüm…

Hep korkarız yalnızlıktan fakat bilesin yalnızsan yalancı arkadaşların ikiyüzlü dostların ve çekip gidecek bir sevgilin olmaz.

Kimsesizlik sana doğru gelirken yolları günlerin peşinde bitirmek senden giderken yollarda ömrümü bitirmektir.

Alışamadım sensizliğe alışamadım senin çekip gitmelerine ve maalesef alışamadım gülmeye özür dilerim yaşam tekrar yalnızım.

Yalnızlığa yenilmemek için, sık sık hayaller kurulur fakat aslen neyin hayalini kurarsan kur kimsesizlik her hayalin sonudur.

Ben seni unutmak için sevseydim sana doğru olan tutkunluğumu kalbime değil güneşin çıkmış olduğu süre kaybolan buğulu camlara yazardım.

Kimsesizlik ne mavi derinlikleri olan denizlerde nede sıcak çöllerde olmaktır, kimsesizlik bu şehirde sana doğru ulaşamamaktır unuttun diye.

Kimsesizlik Sözleri Tumblr

Bir bölgelere varmadan, iyi mi bu şekilde asla durmadan akıp gidiyor günler. Hayat diye verdiğin bu mu şu şekilde. O mu sırtıma sapladığın hançer!

Gecenin karanlığı odama vuruyor yaşadıkça yalnızlığımı hissediyorum o şekilde acı veriyor ki bana acımı kadehlerle paylaşıyorum.

Susuyorum aslen söyleyecek o denli fazlaca sözüm var ki fakat anlatamıyorum hiç kimseye korkuyorum işte daha fazlaca bir tek kalırım diye.

Sen kimsesizlik nelerdir anımsar misin? Bilseydin beni terk etmezdin! Sen ölüm nelerdir anımsar misin? Şimdi ölümü senden daha fazlaca sevdim!

Korkum sevmek değil; korkum sevip de ayrılmak. Korkum kurşun yiyecek değil; kalleşçe arkadan vurulmak. Korkum ölüm değil, unutulmak.

Hesaplar konulsa bigün ortaya kaderin kullara borcu sona erer mi? Çevirsek yılları dert saya saya dertleri saymaya yaşam yeterli mi?

Denize ateş açmak gece güneşin doğmasını beklemek gibidir. Sen denize ateş açtın şimdi gece güneşin doğmasını bekle bununla birlikte yapayalnız.

Ne yıldızları isterim gece yarılarıma. Ne güneşi isterim karanlığıma. Fazlaca değil bir tanem bir tek seni isterim yalnızlığıma.

Yağmur altı gecelerim ve sonrasında sabah uyanırım başımda ağır bir ağrı. Ruhum kimi yendi yahut kime mağlup tek başıma kaldığımda basım öne eğik.

Güller anlatsın sana doğru olan sevgimi güller anlatsın yalnızlığımı, çaresizliğimi. Az az eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım.

Bir zamanlar peşinden bakar ağlardım şimdi dönerek ardıma bile bakmam. Bir zamanlar uğruna dünyaları yakardım şimdi şerefsizim kibrit bile çakmam!

Bir tek kalan aşıklar geceleri ağlar her ne kadar erkekler ağlamaz deseler de her erkeği ağlatan bir karı vardır başrolü ise kimsesizlik ile ayrılıktır!

Hiç unutmadım ve unutmayacağım! Bu kalp seni unutmak için sevmedi bir tek kalsam da hayalinle avunmasını da öğrendim ve şarkılara da yalnızlığımı öğrettim…

Nice insanoğlu gördüm kalpleri bomboş fakat sevinçli fazlaca azca insanoğlu gördüm kalpleri sevgiyle dolu fakat aşk ateşiyle yanıp kavrulan dramatik üzgün ve bir tek.

Yanında olmamasında daha fena şeyler vardır bu hayatta. Örnek olarak başkasının yanındadır. Tek bir şey istersin o halde; yanıbaşımda olmasın fakat yanında biri de olmasın.

Kimsesizlik Sözleri Ağlatan

Karanlık aydınlıktan, asılsız direkt kaçar. Güneş yalnızda olsa etrafa fer saçar. Üzülme doğruların kaderidir kimsesizlik. Kargalar sürüyle kartallar bir tek uçar.

Kahvaltı hazırladım sana doğru da gönderiyorum, ümit dolu omlet, haşlanmış sevgi, bir dilim ihtiras, seni seviyorum reçeli ve birde kimsesizlik demledim kaç şekerli olsun?

Kimsesizlik sis benzer biçimde kimsesizlik sızı kimsesizlik buz benzer biçimde kimsesizlik kuru soğuk kimsesizlik ıslak zemin tutunmadan durulmaz kimsesizlik sensizliktir sensiz de asla yaşanmaz.

Gözlerim eniyibilimkurgufilmleri.net nasır tutmuş olsa da yaklaş korkma aşkımdan elimdeki sigaranın kokusu yalnızlığımdır. Gördüklerimse elimde kalemde yalnızlığın şarkısını okuyacağım sana doğru. Sayfalar dolusu acılar yazsa da.

Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düşen her yağmur damlasını tutmaya çalış tutabildiklerin senin sevgin tutamadıklarınsa benim sana doğru olan sevgimdir.

Sesini özlemişken suskun yüreğim hala git diyorsun bana bırak diyorsun beni hayatımla baş başa peki sen bu şekilde istiyorsun ya ben ne yapayım ölümün soğuk kucağında?

Bir gece kapını çalarsa kimsesizlik açma bırak dışarıda kalsın yaşam ne kadar zor ve acımasız olsa da yaşamı o şekilde sevinçli yaşa ki kapıdaki kimsesizlik yalnızlığından utansın.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]