Netflix Üyesi Olmayanların İzleyebileceği Diziler ve Filmleri Ifade etti

Düzinelerce yeni içinde ne olduğu her yayına sunarak üyelerine devamlı sevinç elde eden dizi ve film seyretme platformu Netflix, üyesi olmayanları da düşündü ve onların ücretsiz bir şekilde kullanabileceği Netflix Watch Free sistemini yayına aldı. Peki NWF üstünden izleyebileceğiniz Netflix dizi ve filmleri neler. Bu film ve dizileri izleyebilmeniz için tek yapmanız ihtiyaç duyulan şey Netflix Watch Free linkini tıklayarak beğendiğiniz filmlin üstünde bulunan derhal izle düğmesine basarak derhal izlemeye koyulmak. Netflix bu sistemdeki filmleri hazırlarken en fazlaca izlenen ve en favori yapımları seçti. Bu halde haydi parasız izleyebileceğiniz Netflix dizi ve filmleri listesini hep birlikte inceleyelim;

İnstagram Kullanıcı Adları

1- Stranger Things (Yabancı şeyler)

2016 yapımı 16 yaş ve üstü bir film olan Stranger Things bu yıl 3 Sezona ulaşmış durumda. Bilim Kurgu ve Fantastik bir imal olan dizide, Minik bir kasabada minik bir çocuk ortadan kaybolur, gizli saklı deneyler, korkulu doğaüstü güçler ve ilginç bir minik kız içeren bir gizemi ortaya çıkarır.

Başroldekiler: Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard

Yönetmen: The Duffer Brothers

Kaydolmadan şimdi izleyin

2- Murder Mystery (Katliam Gizemi)

Film adından da anlaşılacağı şeklinde esrarengiz cinayetler ve bunu çözmeye çalışan kahramanlarımızı anlatıyor. 16 yaş ve üstü seyirci kitlesine hitap eden Uçuk Kaçık Komediler ve Karanlık Komediler branşında bulunan dizinin mevzusu ise şu şekilde. Uzun süredir beklenen Avrupa seyahatinde, bir New York polisi ve kuaför karısı, bir milyarderin yatındaki şaşırtıcı bir cinayeti çözmeye çabalar.

Başroldekiler: Erkek Sandler, Jennifer Aniston, Luke Evans

Kaydolmadan şimdi izleyin

3- Elite (Seçkinler)

Genç Dizileri kategorisinde bulunan Elite dizisi 2018 yapımı ve 18 yaş ve üstü bir seyirci kitlesini hedef alıyor. Netflix’te üye olmayanların da seyredebileceği Elite dizisi 3.sezonunda. Dizinin mevzusu ise şu şekilde: İspanya’da hususi bir hususi okula kaydolan işçi sınıfından üç genç, onlarla varlıklı öğrenciler arasındaki çatışma adam öldürmeye neden olur.

Başroldekiler: Danna Paola, Itzan Escamilla, Miguel Bernardeau

Yönetmen: Carlos Montero, Darío Madrona

Kaydolmadan derhal izleyin

4- The Boss Baby: Back in Business (Patron Bebek: İş Başlangıcında)

2018 yapımı Patron bebek 7 yaş ve üstü kitleyi hedef alıyor. Gülünç bebeğin maceraları bir çok yetişkini bile monitör karşısından ayırmıyor. Başarıya ulaşmış animasyon filmi 3 Sezondur Netflix’in en güzel filmleri içinde. Popüler beyazperde filminden uyarlanan bu animasyon dizisinde Patron Bebek, ağabeyi Tim’i ona iş sanatını öğretmek için ofise getiriyor.
Başroldekiler: JP Karliak, Pierce Gagnon, Kevin Michael Richardson
Netflix Watch Free linkini tıklayarak Bird Box, When They See Us, Love Is Blind, The Two Popes, Our Planet, Grace and Frankie film ve dizilerini parasız seyredebilirsiniz.
Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]