Öğretmenler Günü Mesajları Ve Sözleri 2020 | Kısa, Uzun, Resimli, en güzel 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama mesajları

Öğretmenler Günü Mesajları Ve Sözleri 2023 | Kısa, Uzun, Resimli, en güzel 24 Kasım Öğretmenler Günü tebrik mesajları

Her sene belirlenen tarihte kutlanan 2023 Öğretmenler Günü mesajları ve sözleri bu mühim tarihe fazlaca azca bir müddet kala binlerce bireyin inceleme mevzusu haline geliyor.

Kendilerini eğiten bu kıymetli mesleği yapan kişilerin gününü kutlamak için en güzel 2023 Öğretmenler Günü mesajları ve sözleri içerikli metin ve görselleri bir araya derledik.

Yeni nesilleri yetiştiren öğretmenlerimizin bu gününü kutlamak onların kıymetini ön plana çıkartmak için binlerce talebe geri sayıma başladı.

İşte 2023 24 Kasım Öğretmenler günü tebrik mesajları ve sözleri…

Her sene Kasım ayında kutlanan Öğretmenler Günü‘ne kısa bir müddet kala binlerce fert tebrik mesajları ve sözleri arayışına çıktı. Bu sene uzaktan tahsil sebebiyle öğretmenlerinden uzak kalan öğrenciler bu anlam dolu günde öğretmenlerinin günlerini bu metin ve görsellerle kutlayacak. Çocuk yaştan itibaren yeni nesilleri ilmek ilmek işleyen bu saygıdeğer mesleği yapan öğretmenlerin bu tarihte değeri daha da ön plana çıkıyor. Öğretmenler günü mesajları ve sözleri ile alakalı en güzel görsel ve metinleri sizler için seçtik. İşte 2023 24 Kasım Öğretmenler günü tebrik mesajları ve sözleri…

EN GÜZEL ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJLARI VE SÖZLERİ

Devletimizde milyonlarca talebe kendilerini eğiten ve öğreten öğretmenleri için bu hususi günü anlamlı kılmaya emek harcayarak onlara gerek toplumsal medya gerekse mesajlaşma uygulamaları üstünden gönderebilecekleri öğretmenler günü mesajları ve sözleri arayışına çıktı…

Ulusları kurtaranlar sadece ve sadece öğretmenlerdir.

Öğretmen, geçmişin öğreticisi, geleceğin kurucusudur.

Toplumların medeniyet düzeyi, öğretmene verdiği değerle ölçülür.

Başarı göstermiş nesiller yetiştiren değerli öğretmenlerimizin, Öğretmenler Günü kutlu olsun.

Öğretmen bir sanatkârdır, yarının temelini o attığı şeklinde, kıymetli benlik hamuruna da şekil verir.

Ülkemizin esirgemez öğretmenleri, sizler her şeyin en güzeline layıksınız. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

Öğretmen, doğmuş güneşe benzer. Etrafını aydınlatarak karanlıklara meydan okur. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

Muhteşem ve olağanüstü bir anne olmanın yanı sıra inanılmaz bir eğitmen olan anneciğim. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

Dünyanın en mukaddes vazifesini icra eden bütün öğretmenlerimin öğretmenler gününü canı gönülden kutlar ellerinden öperim.

Elimden gelenin en iyisini yapmam için bana devamlı esin verdiğiniz için size minnettarım. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün birer yansıması olan sizler, övgülerin en güzeline layıksınız. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Senin şeklinde bir öğretmenim olsa, dünyanın en başarıya ulaşmış talebesi olurdum. İlham kaynağım, meleğim Öğretmenler Günün kutlu olsun!

Bizimle yaşamı paylaşan; bizlere yaşamı öğreten, kişi olma çabasında yol yayınlayan bütün öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü mübarek olsun.

Iyi mi mükemmel bir öğretmen bulunduğunu duymaya inanırım ihtiyacın yoktur aşkım. Fakat bir de benden duy istedim. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

Öğretmen bir sanatkârdır, yarının temelini o attığı şeklinde, kıymetli benlik hamuruna da şekil verir. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Evlatlarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan, her türlü fedakarlığı yayınlayan sizlere fazlaca borçluyuz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

Herhangi bir sebep olmadan bana rehberlik eden ve esin kaynağı olan sevgili öğretmenim, size olan borcumu hiç ödeyemem. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

24 Kasım Mesajları

Sorunlarımızı dinlemek ve çözümler üretmek için bizlere daima süre ayırdığınız için teşekkürler öğretmenim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Milletleri kurtaranlar sadece ve sadece öğretmenlerdir. Öğretmenden, eğiticiden yoksun bir ulus, hemen hemen bir ulus ismini alma kabiliyetini kazanamamıştır. (Mustafa Kemal Atatürk)

Benim dünyadaki, öğrencilerinin ise başarı yolundaki ışığısın… Star şeklinde parlıyor ve her insana esin kaynağı oluyorsun. Öğretmenler Günün kutlu olsun aşkım!

Bana sual sormak, merak etmek ve düşünmek için esin veren canım öğretmenim, benim için yapmış olduğunuz her şey için teşekkürler… Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Anneciğim, sen yol gösterici ve esin kaynağı bir yıldızsın. Bana ve bütün öğrencilerine göstermiş olduğun rehberlik için sana doğru teşekkür ederim. Öğretmenler Günün mübarek olsun!

Bir ulusun çağıl ülkeler düzeyine erişebilmesi; tahsil ve öğretimin kaliteli ve ilmi yöntemlerle yürütülmesi ile sadece olası olabilir. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Benim için bir öğretmen değil, hem de bir esin kaynağı olan canım öğretmenim. Sizin şeklinde bir yol göstericim olduğundan o denli şanslıyım ki… Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Sana doğru her gün daha fazlaca fanatik oluyorum. Keşke öğrencilerinin yerinde olsam ve bütün gün seninle beraber olabilsem. Dünyanın en talihli öğrencilerinin öğretmeni, Öğretmenler Günün kutlu olsun!

Bana hem evde bununla birlikte okulda muhteşem bir yol gösterici olduğun için teşekkürler anne. Öğrencilerin fazlaca talihli fakat en talihli benim, zira 24 saatimi seninle geçiriyorum. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

Bana hayal oluşturmayı ve bu hayallere ulaşmak için iyi mi çalışmam icap ettiğini öğreten, bir öğretmenden daha fazlaca dost gibi davranan ve esin veren olağanüstü öğretmenim, Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Öğrencilerine esin verirken, hayatlarına da anlam kattığını biliyorum. Şundan dolayı benim de dünyadaki en büyük esin kaynağım sensin. Daima yolumuza fer tutacağına inanırım. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

Öğretmenler Günü Mesajları

Öğrencilerin senin kadar mükemmel bir öğretmenleri olduğundan fazlaca talihli. Kaybolduklarında ve cılız hissettiklerinde beni aydınlattığın şeklinde onları da aydınlatacağını biliyorum. Öğretmenler Günün kutlu olsun anneciğim!

Endişelenecek fazlaca fazla şeye haiz olsanız bile, hepimizin şu demek oluyor ki bütün öğrencilerinizin günlük problemlerini dinlemek için vakit ayırmayı başaran mükemmel insana… İlginiz çoğumuz için ayrım yarattı. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Bana hatalarımdan iyi mi ders alırım ve iyi mi daha muntazam bir insan olurum sen öğrettin. Kim anımsar öğrencilerine hayata dair neler öğretiyorsundur… Senin şeklinde bir öğretmene haiz oldukları için fazlaca şanslılar. Öğretmenler Günün kutlu olsun sevgilim!

Hedeflerime ve hayallerime ulaşmak için bana esin verdiniz. Daha da önemlisi, ben olmama esin verdiniz… Her insanın başkası olmak için çabaladığı bir dünyada bana kendim olmayı öğrettiğiniz için teşekkür ederim öğretmenim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Bana neyin yanlış neyin doğru bulunduğunu ayırt etmem için rehberlik eden, bana iyi mi yazılacağını ve okunacağını öğreten, bir uçurtma olarak hayal kurmamı ve uçmamı elde eden; dostum, akıl hocam, esin kaynağım ve ışığım… Her şey için teşekkürler. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Sizin şeklinde mükemmel bir öğretmenle hayatım süresince başarıya ulaşmış bir yolculuğum olacağından emindim fakat bu kadarını ben bile beklemiyordum. Başarı yolunda filizlenecek tohumları ekmemde bana yol gösterdiğiniz için minnettarlığımı anlatım edecek hiç bir sözcük bulamıyorum. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Öğretmenler Günü Mesajları
Öğretmenler Günü Mesajlar
Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 4]