Ölmüş Babaya Bayram Mesajları

Ölmüş Babaya Bayram Mesajları

Ölmüş Babaya Bayram Mesajları Kısa, Ölmüş Babaya Bayram Mesajları Facebook, Ölmüş Babama Bayram Mesajı, Ölen Babaya Bayram Mesajları, Ölmüş Babaya Hasret Sözleri

Ölmüş Babaya Bayram Mesajları yazımızda sizler için ölmüş babaya en güzel bayram mesajlarını bulabilirsiniz. Sayfamızdaki ölen babaya bayram mesajını twitter ve whatsapp ile paylaşabilirsiniz.

ÖLEN BABAYA ANLAMLI BAYRAM MESAJLARI

Gözümün nuru canım babam bayramını en içten dileklerimle kutlarım.

Ölmüş olsan da beni duy baba bu yıl da ramazan bayramını kutlarım.

Ben sana doğru doyamadım babacığım, bu bayramda da mahrum, özledim seni.

Geceler uyumak için değil seni özlemek için var benzer biçimde baba. Bayramın mübarek olsun güzel melek.

Babasız kalmak savaşın ortasında komutansız kalmak gibidir! Bayramın kutlu olsun babam.

Yüzün hep gözümün önünde canım babam. Senin zeminin hep kalbimde olacak. Bizi biz yaptığın için teşekkürler. Bayramın mübarek olsun bir kere daha.

Bir bayramı daha sensiz geçiriyorum. Canım babam seni oldukça özledim bir defa daha bayramını kutlarım.

Bu bayramda yanımızda olmasan da seni hep kalbimizde hissediyoruz canım babam. Bayramını kutluyoruz.

Bana hakkını helal et baba. Ellerinden yüzünden doya doya öpmeyi oldukça fakat oldukça arzu ederdim. Bayramın kutlu olsun.

Derdimi, neşemi, hüznümü paylaşabildiğim tek insandın. Ben şimdi kime gideyim. Bayramın kutlu olsun babam.

Sen baba diye avazın çıkmış olduğu kadar sükunet içinde bağırdın mı asla? Canım babam bu bayramda da sensizim.

Bugün hayatımdaki her şeyde senin imzan var canım babam. Allah mekânını aden eylesin. Bayramın kutlu olsun.

Koca kalpli güzel babam. Yokluğunda bir ramazan bayramı daha geçiriyorum. Seni oldukça fakat oldukça özledim.

Allah’ım bizler çocukları olarak babamızdan razıydık. Sen de ondan razı ol. Bayramın kutlu olsun babacığım.

Bugün bayram baba, hadi kalk yattığın yerden. Ben usulca sokulup yanına, Ellerinden öpeyim her bayram olduğu benzer biçimde.

Ölmüş Babaya Bayram Mesajları Kısa

Yokluğunda kor alevlere döndü kalbim, son bir kere yüzünü görseydim, karlı dağım aslan babam. Bayramını kutlarım babam.

Bayram saadet diyorlar. Memnuniyet sevinç güzellik diyorlar. Hadi gül, kucaklaş bak bayram diyorlar. Ben bayramı seninle unuttum babam!

Bugünün hatırına benim hatırıma, uyan baba bugün bayram, gelinmesi olanaksız yolların, ucundasın bilirim fakat bugün bayram uyan baba!

Senin yokluğunun ilk bayramıydı, evde memnuniyet değil hüzün vardı. Öpemedik annemin elini. Ben bayramı seninle unuttum babam!

Babalar soğuk görünür fakat sıcaklığı öldükten sonrasında bile hissedilir. Bu bayramda da seni içimizde hissediyoruz, bayramını kutlarım.

Yanında hissettiğim emniyet asla değişmedi baba. En güvende olduğum yer kabrinin başıdır artık. Bayramın kutlu olsun babam.

Seni tekrar görememek acı verse de bana, elimi uzatıp tutamasan da her daim kalbimdesin canım babam. eniyibilimkurgufilmleri.net Bayramın kutlu olsun babam.

Yanımızdan ayrılalı seneler oldu fakat evindeki varlığın asla eksilmedi zira hep kalbimdesin canım babam. Bayramın kutlu olsun canım babam.

Aden mekânın olsun, Peygamberimiz (SAV)  komşun aden ehli yoldaşın, dualarım seninle olsun. Canım babam. Bayramın kutlu olsun babacığım.

Hiç bir dil senin özlemini anlatacak kadar kuvvetli değil. Hiç bir yürek bu acıyı kaldırabilecek kadar kuvvetli değil. Bu bayramı sensiz kutluyoruz bir kere daha baba.

Kabrine varmak sana doğru kavuşmak benzer biçimde. Doyumsuzca söyleşi etmek sarılmak benzer biçimde. İmanım tam! Ölüm hak. Lakin rüya benzer biçimde. Ben bayramı seninle unuttum babam!

Birlikte yudumlasaydık çayımızı, birlikte yaşasaydık yaşamadıklarımızı. Bir tek rüyalarımda değil başucumda görebilseydim seni babacığım. Bayramda yanımızda olamasan da kalbimizdesin.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 4.5]