Radius 2017 Kanada Bilim Kurgu Filmi

Radius 2017 Kanada Bilim Kurgu Filmi, Son yıllarda bilim kurgu türüne iki tema hakim oldu – ya çocuklar için süper kahramanlar ve CGI dolu yapımlar yahut yetişkinler için kıyamet sonrası gerçeklik prodüksiyonları. Radius ise bunlardan değişik olarak hatırlarda duracak.

aşk sözleri

Kahramanımız hiçliğin ortasında uyanır – kim bulunduğunu anımsamaz, bu kırsal alanda ne yaptığını anımsamaz, yalnız içerisinde bulunmuş olduğu minik bir otomobil kazası ile kim olduğuna ulaşır. Cüzdanını bulur, sadece içerisindeki isim onun için hiç bir şey anlatım etmez. Yoldan geçen arabayı durdurmaya çalışır, sadece şoför hendeğe düşmeden ilkin durmuş benzer biçimde görünüyor. Sürücünün gözleri nerede ise tamamen beyaz, sadece hiç bir biçimde yaralanmış benzer biçimde görünmez. Yoldan aşağı yürür ve bir lokantaya rastlar, sadece içeride insanların tamamen beyaz gözlerle değişik pozisyonlarda donmuş bir haldedirler. Erkek kimliğinde bulmuş olduğu adrese ulaşır, sadece hiç bir şey tanımaz. Radyoda gözleri beyaz ölü bulunan insanoğlu ile alakalı mesajları duyar, yetkililer ölümlerinin peşindeki sebebi anlayamamaktadırlar, bundan dolayı insanlara dışarıda çıkmamaları hikayesinde ihtar yaparlar.

Asılsız Kanada bilim kurgu filmi – burada gizem, kovalamaca, boş bellek, devamlı ortaya çıkan sorular var. Radius birkaç öğeyi karıştırırken özgün olmayı ve sonuna kadar dahil olmayı başarır.

Kızıma doğum günü mesajı

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]