Sevdiğim Adama Sözler

Sevdiğim Adama Sözler

Sevdiğim Adama Sözler Kısa, Sevdiğim Adama Güzel Sözler, Sevdiğim Adama Sözler Tumblr, Sevdiğim Adama Sözler Uzun,  Sevdiğim Adama Sözler Facebook, Sevdiğim Adama Etkileyici Sözler

Sevdiğim Adama Sözler sayfamızda sizlere sevdiğim adama en güzel aşk sözlerini derledik. Sayfamızdaki sevdiğim adama anlamlı sözleri facebook, twitter ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşabilirsiniz.

Allah’ım sevdiğim adama bana hayırlı eyle, beni onunla mutlu kıl, beni ondan başkasına yar etme. En güzel aşk sözleri – kısa aşk sözleri 2020 – Sevda

Bana gözden uzak olan gönülden de uzak olur dediler. Gönlüme girmiş bir kere gözden uzak olsa ne olur kalbimde olduktan sonra.

Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama benim için dünyalar kadar önemlisin.

Ben bir tek senin omzuna başımı yaslarım. Ben her gece rüyalarımda senin dizlerinde uyur, senin kalbinde huzuru ararım.

Ben kimim biliyor musunuz? Deliler gibi sevdiğim adamın, deliler gibi sevdiği kadınıyım.

Benim aşkım ne hevesliktir, ne de mevsimlik, benim aşkım ölene kadar sürecek ömürlüktür.

Benim can damarımdır senin gözlerin, gözlerinde bir yaş olmak isterim, o gözlerde hayata seninle bakmak isterim, sen tek hayatımsın benim erim, yiğidim adamımsın.

Benim kalbimin sahibi hep sen olacaksın. Eğer bu kalbim senden başkasında atmaya kalkarsa ilk katili ben olacağım.

Bir anımsın okuyup da bitiremediğim, bir özlemsin yalvarıp da hükmedemediğim, bir sen sensin merhaba deyip de elveda diyemediğim, bir tek bildiğim var sensiz ben hiçim.

Seni seviyorum yakışıklı adam.

Sevdiğim Adama Güzel Sözler

Biz sevdik mi yer oluruz. Biz sevdik mi sel oluruz. Biz sevdik mi lal oluruz. Biz sevdik mi sevdiğimize can oluruz.

Bırakacağım eli hiç tutmam, tutacağım eli ise hiç bırakmam. Sahte sevgilere gül olmaktansa, gerçek sevgilere ԁiken olurum daha iyi sevgilim.

Denizler sonsuzdur ama sevgim kadar değil. Güneş ısıtır ama senin kadar değil. Herkes sever ama benim kadar değil! Cemal Süreya

Dışarıya yağmur yağsın dursun içim hep seninle kaynıyor sıcacık, yüreğim seninle atıyor, günlerim hep seninle geçiyor seni çok seviyor yiğidim.

Ey Gönlümün sol yarısı, aklıma koydum seni, aklım almadı. Yüreğime bıraktım, sana ԁoymadı.

Eğer beni bu sokakta, bu semtte, bu şehirde bulamazsan sevgilim bil ki ben, gözlerinin daldığı yerdeyim. Cemal Süreya

Geceler seni sevdiğim kadar uzun olsaydı güneş asla doğmazdı. Ben sana aşığım, ben sana tutsağım, uğruna ölecek tek aşkımsın.

Gel sen yasla başını omzuma hülyalara dal, ben senli manzaralara, gel sen beni sımsıkı sar, ben senin kokunu hissedeyim doya doya.

Gözlerim dalıyor yine uzaklara, seni arıyorum karanlıklarda, bulamıyorum ne yapsam da çok özlüyorum neredesin sevdiğim adam. Sevgiliye Mektup

Gözlerinin kahvesinden koy ömrüme, kırk yılın hatırına sen kalayım.

Gül kurur ama kalpteki sevgi kurumaz. Yağan yağmur durur ama kalpteki fırtına durmaz. Her şey unutulur ama sevilen asla unutulmaz.

Gül yüzünün gülüşüne kurban olan bu can, canan için can olmuş, senin yoluna bu ömrünü adamış.

Hayallerimiz aynı, duygularımız aynı, gönüllerimiz bir. Seviyoruz birbirimizi biz.

Sevdiğim Adama Etkileyici Sözler

Her gece gözümü uyku tutmuyor. Sadece seni düşünüyorum, hayallerim aklıma geliyor. Ya bir gün benden ayrılırsan o zaman ne olacağım onu düşünüyorum.

İnsanın hapşırdığı zaman yanında hep birlikte diyeceği birisinin olması ne kadar güzel.

Kirpiklerine kadar sevdiğim adam, varlığına binlerce kez elhamdülillah.

Mutluluk senin gözlerinde, huzur sözlerindeydi. Seni her an kaybetme korkusuyla yaşıyorum, her daim seni çok ama çok seviyorum.

Sana yemin ederim. Sana söz veriyorum söz. Değmedi değemeyecek senden başka bana bir çift göz.

Sen benim Yüce Mevla’ya ellerimi açıp besmele ile başladığım, amin diye bitirdiğim duamsın.

Sen benim annemin kızım aklın nerde sorusunun tek cevabısın.

Sen benim canım, sevdiğim bu hayattaki her şeyimsin, sen benim çabuk geçen zamanım, hiç geçmeyen dakikamsın, sen benim sevdiğim adamımsın.

Sen benim sevdiğim adam, sen benim hiçbir zaman bitmeyecek kara sevdam, sen benim yüreğimin derinlerindeki aşk yaramsın.

Sen benim; bugünüme şükür ve yarınıma dua edişim, azla yetinişim, çoğa göz ԁikmeyişimsin aşkım.

Sen güllere özenme, güller sana özensin. Üzme tatlı canını, sen güllerden güzelsin. Sevgi kadar özgür, özgürlük kadar özelsin. Gülüm sen her şeye değersin.

Sen yokken, yine seni çok sevdim sevgilim. Helal et hakkını.

Seni bağrıma değil, bağrımı ve başımı ayağının altına bastım. Yüzüm, gözüm toprak olacak, ama gönlüm daima senin aşkınla kokacak.

Seni yıldızlar kadar çok seviyorum. Onlar kadar parlak ve onlar kadar yakınsın bana, tek fark onlar milyonlarca, sen bir tanesin erkeğim..

Senin bir gülüşünle geçirdiğim çok günlerim var benim.

Sesini duymak mutluluk verici, seni görmek ise mutluluk denizinde boğulmak gibi.

Sevgilerin en güzeli seni sevmek, özlemlerin en güzeli seni özlemek ve hayatın tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek. Seni çok seviyorum aşkım.

Sol yanımdaki, sonsuzluğumdaki var olan adam soyadını vermek senden, ayağına basmak benden olsun. Allah bize huzurlu mutlu bir hayat nasip etsin.

Sonra gülüşün geldi aklıma adamım iyi ki seni sevmişim dedim.

Uğruna öleceğim bir gül seviyorum adı bende saklı o benim her şeyim, bir tanem uğruna öleceğim, tek aşkım sevdiğim, seni çok seviyorum.

Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım, aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın hiç sensiz kalmazdım.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]