Sevgiliye Özel Sözler

Sevgiliye Özel Sözler Kısa, Sevgiliye Özel Sözler Facebook, Sevgiliye Özel Sözler Tumblr, Sevgiliye Özel Sözler 2020, Sevgiliye Özel Sözler Uzun, Sevgiliye Özel Söz ler Twitter, Erkek Sevgiliye Özel Söz ler, Sevgiliye Özel Söz ler Anlamlı

Sevgiliye Özel Sözler yazımızda sizler için en güzel sevgiliye özel sözler i hazırladık. Sayfamızdaki sevgiliye özel anlamlı sözleri facebook, twitter ve whatsapp ile sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

SEVGİLİYE ÖZEL ANLAMLI SÖZLER

Bakma o şekilde aden şeklinde, ölesim geliyor.

Sen benim yüreğimin başı güzel durumusun.

Papatya yürekli aşkım, yüreğini kelebekler öpsün.

Sevinçli olmak çok önemli değil, sen başucumda ol kafi.

Senin gülüşüne tutsak oldum. Kimsenin kahkahası beni ilgilendirmez.

Kendimi görebileceğim en güzel ayna bana aşkla bakan gözlerindir.

Bir ihtimal yaşamımın sonu değilsin fakat sen benim solumda bir dünyasın.

Sen benim göklere gönderdiğim yakarışımın yer yüzündeki cevabısın.

Aşk, yer bulunduğu yerden oynasa da; yari yürek içindeki bulunduğu yerden oynatmamaktır.

Sevgiliye Güzel Sözler Twitter

Biri var kafamda, gecenin bir yarısı uykumu bölüp kağıt kalem aratan.

Sen ki, yağmur kokulu, gökyüzü tende beşersin. Kendini solumda bir görsen dehşete düşersin.

Sen benim asla bıkmadan saatler boyunca seyre daldığım, tövbe tutmayan en aşırı istekli sevdamsın.

Ne kadar seviyorsun dersen, nar kadar derim. Dışımda bir ben görünürüm, içimden binlerce sen dökülür.

Gözümle gördüğüm değil, gönlümde kör düğümsün. Çözmeye niyetim yok. Sen benim ömürlüğümsün.

Ayağına geldim. Ve ben, ben olmaktan vazgeçtim. Sen kafi ki “kim o” de. Kim olmamı istiyorsan, o olmaya geldim. Mevlana

Hususi Sözler Tumblr

Ne seni unutacak kadar süre geçecek… Ne de geçen süre seni unutmaya kafi gelecek… Bırakıp gittim diye unuttum sanma… Süre alışmayı öğretir unutmayı hiç.

Bir star seç kendin için göklerden gözlerin şeklinde parlak, senin şeklinde tatlı olsun, bir star da bana seç, parlaklığı kimin umurunda kafi ki sana doğru yakınca olsun.

Buruk bir his yüklenirse yüreğine, gözlerin ara sıra dalarsa uzaklara, kulakların zamansız çılgın şeklinde çınlarsa, bilesin bir yerlerde çılgın şeklinde özlenmişsindir.

Ay ışığının aydınlattığı bir kumsala ufak bir dal parçasıyla seni seviyorum yazmak arzu ederdim fakat sen hırçın bir dalga olup silersin diye yazmaktan korktum!

Kahvaltı hazırladım sana doğru da gönderiyorum, ümit dolu omlet haşlanmış sevgi bir dilim ihtiras, seni seviyorum reçeli ve birde kimsesizlik demledim kaç şekerli olsun?

Aşkların en soylusu birken birçok olandır sevginin en güzeli paylaşılan emektir, aşkların en soylusu birken birçok olandır çıkarsız ve süresiz paylaşılan yürektir.

Yalanlar bitmez dudaklar susmayınca, sevgi olmaz gözler ışıl ışıl bakmayınca, güller içerisinde geçse de ömrüm, eniyibilimkurgufilmleri.net senin üzerine gül koklamam gülüm, seni koklamaksa ölüm sen buna değersin gülüm.

Çılgın bir yağmur olsam seni yağdığım bölgeler kadar severdim. Çılgın bir rüzgâr olsam seni estiğim bölgeler kadar severdim. Fakat ben yalnız deliyim ve seni aldığım her soluk kadar fazlaca seviyorum.

Düşlerini düşleyerek yaşamak, senden nefret ediyorum derken seni sevmek, var olmayan ömrümün tamamını sana doğru adamak, sonrasında göğsüne yaslanıp seni hayal etmek ve sevmek kalbinin sonunu bilmeden içerisine bakarak.

Bak gözüme gözbebeklerim eridi, bak ellerime ellerim çürüdü, bak yüreğime gönlüm eskidi, bak günlerce sardığın bana bak tükendi sonlandı… Yetti bu acı beni öldürmeye, sonum oldu son bir bakışın canıma yetti. 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]