Şeyma Subaşı’nın yatak pozundaki photoshop gözden kaçmadı

Toplumsal medya hesabından meydana getirdiği her paylaşımı ayrı bir vaka yaratan Şeyma Subaşı, en son yatakta ayıcıklarla çekmiş olduğu bir fotoğrafını paylaştı. Birtakım toplumsal medya kullanıcıları iç çamaşırsız paylaşım icra eden Subaşı’nın kolunu photoshop ile incelttiğini ayrım etti.

Şeyma Subaşı, toplumsal medya hesabı Instagram’dan yatakta uzanırken çekmiş olduğu iç çamaşırsız fotoğrafını paylaşarak dibine “Iyi sabahlar” notunu düştü. Her paylaşımı vaka olan Subaşı’nın bu paylaşımındaki photoshop detayı takipçilerinin bakış açısından kaçmadı.

KOLUNA PHOTOSHOP MU YAPTI?

Geçtiğimiz haftalarda büyük bir hevesle açmış olduğu kafesini kapatan Şeyma Subaşı, Instagram hesabından meydana getirdiği yürekli paylaşımlarla gündem olmaya devam ediyor. Instagram hesabını etken bir halde kullanan Subaşı, iç çamaşırsız bir fotoğrafını paylaşarak takipçilerine “Iyi sabahlar” dedi. Kolunun bir kısmının çok inceldiği görülen Subaşı’ya takip edenleri ‘O kolun hali ne?’ diye sordu. Birçok toplumsal medya kullanıcısı, zamanının büyük bir kısmını sıhhatli yaşamak ve spor yapmak için harcayan Subaşı’nın fotoğrafta photoshop yaptığını iddia etti.

KAFESİNİ KAPATTI

Meşhur televizyoncu Acun Ilıcalı ile evli olduğu dönemde kendisine sıhhatli yiyeceklerin satılmış olduğu bir kafe açan Şeyma Subaşı, kendi YouTube kanalından izahat yaparak ‘Bir smoothie ile 5 saat oturuyorlar. 20 TL bir smoothie… Oturuyorlar bana bakıyorlar’ demişti. Kafesini kapatacağını duyuran Subaşı, geçtiğimiz günlerde dükkanındaki malzemeleri elinden çıkartarak kepenklerini kapattı.

ACUN’UN YENİ İLİŞKİSİ HAKKINDA KONUŞMUŞTU

Önceki gün bir markayla meydana getirdiği işbirliğinin tanıtım gecesine katılan Şeyma Subaşı, eski eşi Acn Ilıcalı’nın 20 yaşındaki yeni kız arkadaşı için “O mevzu ile alakalı yorum yapmayayım. Oldukca minik fakat galiba” demişti.

Şeyma subaşı'dan acun ilıcalı'nın 30 yaş küçük sevgilisine ilk yorum: Çok küçükŞeyma Subaşı’dan Acun Ilıcalı’nın 30 yaş minik sevgilisine ilk yorum: Oldukca minik

Şeyma subaşı, bebek'teki kafesinin kepenklerini indirdiŞeyma Subaşı, Bebek’teki kafesinin kepenklerini indirdi

Şeyma subaşı, bebek'teki lüks kafesini kapatacağını duyurduŞeyma Subaşı, Bebek’teki lüks kafesini kapatacağını duyurdu

Haber Videosu: Döşek pozunu paylaşan Şeyma Subaşı’nın yapığı photoshop dikkatlerden kaçmadı

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]