Ana sayfa magazin Survivor 2020’nin yarışmacılarından biri de şarkıcı Emrah’ın oğlu oldu

Survivor 2020’nin yarışmacılarından biri de şarkıcı Emrah’ın oğlu oldu

55
0

Şubat ayında başlayacak olan Survivor’un bir yarışmacısı daha belli oldu. Oyuncu Ersin Korkut ve Uğur Pektaş’ın ardından şarkıcı Emrah’ın oğlu Tayfun Erdoğan da kadroya dahil oldu.

TV8 ekranlarında Şubat ayında ekranlara gelecek olan Survivor 2020’nin bir yarışmacısı daha belli oldu. Survivor’un yeni sezon yarışmacıları arasına ünlü şarkıcı Emrah’ın oğlu da katıldı.

YARIŞMACILAR BELLİ OLMAYA BAŞLADI

Acun Ilıcalı, Survivor hakkında yaptığı açıklamada ilk yarışmacının, oyuncu Ersin Korkut olduğunu söyledi. Ilıcalı ikinci olarak yarışmaya dahil olan kişinin Arka Sokaklar dizisiyle yıldızı parlayan Uğur Pektaş olduğunu duyurdu.

EMRAH’IN OĞLU DAHİL OLDU

Survivor 2020’in üçüncü yarışmacısı ise şarkıcı ve oyuncu Emrah’ın oğlu Tayfun Erdoğan olarak belirlendi. 16 Şubat’ta ekranlara gelecek olan Survivor, bu sezon ünlüler-gönüllüler konseptiyle gerçekleşecek.

TAYFUN ERDOĞAN KİMDİR?

Şarkıcı Emrah’ın Ebru Çolak’tan olan oğlu Tayfun Erdoğan, 1990 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Tayfun Erdoğan, bir dönem Bursa’da geçinebilmek için komilik yaptı. Birkaç sene önce evlenmek istediğini söyleyen Tayfun Erdoğan, o dönem yayınlanan bir evlilik programına katılarak taliplerini aradı ancak hayatının aşkını bulamadı.

Acun ilıcalı, survivor 2020'nin ne zaman yayınlanacağını duyurduAcun Ilıcalı, Survivor 2020’nin ne zaman yayınlanacağını duyurdu

Emrah'ın oğlu tayfun erdoğan kimdir? kaç yaşında, mesleği ne?Emrah’ın oğlu Tayfun Erdoğan kimdir? Tayfun Erdoğan kaç yaşında, mesleği ne?

Survivor ne zaman başlayacak? survivor 2020 başlangıç tarihi belli oldu! başlıyor? survivor'a kimler katıldı?Survivor ne zaman başlayacak? Survivor 2020 başlangıç tarihi belli oldu! Survivor 2020 ne zaman başlıyor? Survivor’a kimler katıldı?

Haber Videosu: Survivor 2020’nin yarışmacılarından biri de şarkıcı Emrah’ın oğlu oldu

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here