The Mandalorian 3. sezon çalışmalarına başlandı

The Mandalorian 3. sezon çalışmalarına başlandı

The Mandalorian prodüksiyonuna yakın kaynaklar, Jon Jonreau’nun “bir süredir The Mandalorian 3. sezon yazdığını” ve Lucas film başkan yardımcısı ve yönetici yönetmen Doug Chiang tarafından yönetilen sanat bölümünün 3. sezonu için “son birkaç hafta” kaldığını belirtti.

Prodüksiyona yeni başladık ve 3. Sezonda Mandaloryalılar için başka maceralar arıyoruz

The Mandalorian 3. sezon çalışmalarına başlandı, Korona süreci nedeniyle sokağa çıkma yasaklarının bulunduğu şu günlerde insanlar oldukça yalnızlık çekiyorlar. Evde kalan insanların en yakın arkadaşı netflix üzerinden seyrettikleri filmler oldu. Bu süreçte, en iyi bilim kurgu filmleri arasında olan The Mandalorian 3.sezonu ne zaman diye araştırılmaya başlandı. The Mandalorian üretim tasarım departmanının 20 Nisan’da 3. sezonda çalışmaya başladığı ve departmanın neden “dişlilerin gerçekten erken öğütmeye başladığını açıklamak için“ bu kadar büyük bir teslim süresi ”gerektirdiğine işaret ettiği belirtiliyor.

[toggle title=”Venom Let There Be Carnage adıyla çıkacak yeni Venom filmi 2021’e ertelendi” state=”open”]Venom Let There Be Carnage adıyla çıkacak yeni Venom filmi 2021’e ertelendi[/toggle]

The Mandalorian 3. sezonun çalışmalarında yer alan haberler, 2. Sezonda tamamlanan üretimden bir aydan daha uzun bir süre sonra geliyor. “The Mandalorian” çoğu siparişten daha şanslıydı, çünkü Mart ayı başında, yer siparişlerindeki ilk koronavirüs sığınağından hemen önce üretimi tamamlamayı başardı. yürürlüğe girdi.

Tüm zamanların en iyi bilim kurgu filmleri

“The Mandalorian” Disney Plus’ta lanse edilen ilk “Yıldız Savaşları” serisiydi. Ve şüphesiz 8 Nisan itibariyle dünya çapında 50 milyon abone kazanma hizmetinde önemli bir rol oynadı .

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]