Veda Sözleri

Veda Sözleri – veda ile ilgili sözler

Dosta veda sözleri, Elveda Sözleri, Şehre veda sözleri, Veda Sözleri Facebook, Aileye veda sözleri, Uzun veda sözleri, Yolculuk veda sözleri, Hayata veda sözleri, Memlekete veda sözleri, Kısa Veda Sözleri, Hoşçakal sözleri

Veda sözleri bulunan sayfamızda sizler için en güzel veda etme sözleri derledik. Siz de sayfamızda bulunan bu elveda mesajlarını ayrılırken arkadaşınızla facebook veya whatsapp üzerinden paylaşabilirsiniz.

Elveda Sözleri

Aslında bu seferin farklı olacağını düşündüm.

Bir gün hoşçakalın neden iyi olduğunu anlayacaksın.

Sizlere gerçekten veda etmek istemiyorum. Christa McAuliffe

Her zaman benim en sevdiğim merhaba ve en zor veda olacaksın.

Her veda, her zaman bir sonraki merhabayı daha da yakınlaştırır.

İnsanların birisine sonsuza dek nasıl veda ettiğini merak ediyorum.

En acı verici vedalar, asla söylenmeyen ve asla açıklanmayan vedalardır.

Kısa Veda Sözleri
Kısa Veda Sözleri

Hikaye bitmediğinde ve kitap kapatıldığında vedalar canınızı yakıyor.

Neyin geldiğini bilseniz bile, nasıl hissettirdiğine asla hazır değilsiniz.

Son vedamıza kadar sevdiğimiz sürece, aşkımız bütün ve gerçek olmuştu.

Dün başlangıcı getirdi, yarın sonu getirdi, ancak ortada bir yerlerde en iyi arkadaş olduk.

Hayat hikayesi göz açıp kapayıncaya kadar hızlıdır, aşk hikayesi merhaba, güle güle. Jimi Hendrix

Bir adam nasıl vedalaşacağını asla bilmez; bir kadın ne zaman söyleyeceğini asla bilemez. Helen Rowland

Gün batımı güzelliğinin tadını çıkarın ve doğanın gece veda öpücüğünün tadını çıkarın.

Hiçbir şey dünyayı uzaktan arkadaşlar olacak kadar geniş gösteremez; enlemleri ve boylamları yapıyorlar.

Hoşçakal sonsuza kadar görünebilir. Elveda son gibidir, ama kalbimde hatıradır ve her zaman orada olacaksın.

Hoşçakal dediğimde, bana ağlamayacağına söz ver, çünkü o gün öleceğim gün olacağını söyleyeceğim.

Vedalaşmak kime veda ederseniz, bir çeşit tiksinme yaratır; bu acıtıyor, hissediyorsun, bu bir daha olmamalı.

Hoşçakal deme zamanı, ama bence hoşçakal üzücü ve merhaba demeyi tercih ederim. Yeni bir maceraya merhaba. Ernie Harwell

Veda etmek hiçbir şey ifade etmez. Nasıl bıraktığımız değil, önemli olan birlikte geçirdiğimiz zamandır. Trey Parker

Uzun Veda Sözleri
Uzun Veda Sözleri

Veda ile ilgili sözler

Hiç kimse bir dostluğun oluştuğu anı tam olarak bilemez, ancak vedalaşmamız gerektiğinde acıya neden olan bu sessiz unutulmuş andır.

Bazı insanlar hayatımıza giriyor ve hızla gidiyor. Bazıları bir süre kalıyor, kalbimizde ayak izleri bırakıyor ve biz asla, asla aynı değiliz.

Burada birlikte başladık ve şimdi aynı şekilde ayrılıyoruz. İşin garibi, dün sahip olduklarınızı bugün bitene kadar asla takdir etmiyorsunuz.

Günün sonunda ilişkilerimin sonunu her zaman kişisel bir başarısızlık olarak gördüm. Hoşçakal demenin güzel bir yanı yoktur. Elisabetta Canalis

Bir hazinenin değerini, zaman önemsiz iyiyi alıp götürene kadar anlamamak, hissettiğimiz yoksulluğun yarısının sebebidir ve dünyayı olduğu gibi vahşi yapar.

anneden kızına doğum günü mesajları

Vedalaşmaktan korkmayın. Tekrar görüşebilmemiz için bir veda gerekli ve arkadaş olanlar için bir kaç saniye sonra veya bir ömür sonra tekrar buluşmamız kesindir.

Şehre Veda Sözleri
Şehre Veda Sözleri

Sen ve ben tekrar görüşeceğiz, Hiç beklemediğimizde, Bir gün uzak bir yerde, yüzünü tanıyacağım, veda etmeyeceğim arkadaşım, Senin için ve tekrar görüşeceğiz.

Ayrılırken ağlarsan birbirimizi bir daha asla göremeyiz, ama ağlamazsak sonsuza kadar güneş ışığı ve kahkaha günleri hatırlayıp anılarımızda bir araya geleceğiz.

Hayallerimizi birlikte paylaşarak ömür boyu arkadaş olacağımızı biliyorum. Yoldan aşağı doğru yürürken asla iki kez düşünmeyeceğiz, bu anılar sonsuza dek yaşanıyor.

Beni gülümsemeler ve kahkahalarla hatırla, çünkü seni böyle hatırlayacağım. Beni sadece üzüntü ve gözyaşları içinde hatırlayabiliyorsanız, o zaman beni hiç hatırlamayın.

Kısa Veda Sözleri

Şimdi geriye dönüp baktığımda, o yaz sonsuza dek sürecekmiş gibi görünüyordu ve seçim şansım olsaydı, her zaman orada olmak isterdim, o günler hayatımın en güzel günleriydi.

Ve birden, kalabalık bir odaya bakarsınız, eski bir arkadaşınızı görürsünüz, ama aniden onu ilk kez görüyor gibi hissedersiniz ve bu, asla aynı olmayacağınızı anlarsınız. tekrar.

Hoşçakal sözleri
Hoşçakal sözleri

Birbirimizi tüm hayatımız boyunca tanıyoruz ve şimdi ayrı yollarımıza gideceğiz. Bazıları hatırlayacak, bazıları birbirini unutacak ama içimizde her zaman birbirimizin bir parçası olacağız.

Veda etmek her zaman zordur, özellikle de bir veya iki karakterin içinde uzun bir zaman – kelimenin tam anlamıyla yıllar, bir dizi söz konusu olduğunda – onlarla birlikte acı çekerek ve kutlama yaptığında.

Beş ya da beş yüz arkadaşın olması önemli değil. Her şey söz konusu olduğunda, popülerlik hiçbir şey ifade etmiyor. Önemli olan tek şey, beş Yüz geçerken o beşinin orada elinizi tutarak olacağını bilmeniz.

Her seferinde bir gün, bu yeterli. Geriye bakmayın ve geçmişte üzülmeyin çünkü geçmişte kaldı. Gelecek hakkında endişelenmeyin, çünkü henüz gelmedi. Şimdiki zamanda yaşa ve onu o kadar güzel yap ki hatırlamaya değer.

Asla merhaba ya da hoşçakal demek zorunda kalmamalısın. Bazen işte bile ve bunun pek popüler olmadığını biliyorum, eğer her gün işe gideceksem, işe geldiğinizde her gün insanlara sarılıp merhaba demeniz gerektiğini düşünmüyorum. gün batımı ile ilgili sözler

Arkadaşlığımız başıma gelen en iyi şey. Seninle konuşmak beni güldürdü ve seninle tanışmak beni özgür bıraktı. Kaderin seni alıp bizi parçalara ayırdığına inanamıyorum. Sadece seni kalbimin derinliklerinden özleyeceğimi söylemek istiyorum. Hoşçakal arkadaşım, yakında görüşürüz.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]