Venom Let There Be Carnage adıyla çıkacak yeni Venom filmi 2021’e ertelendi

Venom Let There Be Carnage adıyla çıkacak yeni Venom filmi 2021’e ertelendi

Venom’un yeni filmi Sony Pictures tarafından 2 Ekim 2020 tarihinde yayına girecekti. Ancak yapılan açıklamalara göre en iyi bilim kurgu filmleri içinde yerini alması beklenen Venom’un yeni filmi “Venom Let There Be Carnage” 2021 tarihinde vizyona girecek.

Venom Let There Be Carnage adıyla çıkacak yeni Venom filmi 2021’e ertelendi. Sony Pictures tarafından yapımı devam eden Venom’un yeni filmi muhtemelen Covid-19 virüsünün dünyada neden olduğu durumdan dolayı 8 ay öteye ertelendi. Açıklanan habere göre “Venom 2” olarak beklediğimiz ve en iyi bilim kurgu filmleri arasına gireceğine kesin gözüyle bakılan 2021 yılında izleyicilerle buluşacak.

[toggle title=”The Mandalorian 3. sezon çalışmalarına başlandı” state=”open”]The Mandalorian 3. sezon çalışmalarına başlandı[/toggle]

Ancak devam filminin başlığı Venom: Let There Be Carnage olarak ortaya çıktığı yönünde bazı haberler vardı. Sony Pictures tarafından önümüzdeki yaz katliam olacağını doğrulayan resmi bir Venom 2 başlık fragmanı yayınlandı.

İzleyicilerin dört gözle beklediği Venom’un yeni bilim kurgu filmi yapılan açıklamaya göre, 25 Haziran 2021 tarihinde vizyona girecek.

VENOM 1 Konusu Nasıldı

Araştırmacı gazeteci Eddie Brock bir skandalın ardından geri dönmeye çalışıyor. Ancak yanlışlıkla ona şiddetli bir süper güç veren uzaylı bir ortak yaşamın ev sahibi oluyor. Yakında, dünyayı kendi simgelerini arayan gölgeli bir organizasyondan korumak için yeni keşfedilen güçlerine güvenmek zorunda.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]