Yağmur İle İlgili Resimli Sözler

Yağmur İle İlgili Resimli Sözler

Yağmur İle İlgili Resimli Sözler Feysbuk, Yağmur İle İlgili Resimli Sözler Anlamlı, Yağmur İle İlgili Resimli Sözler 2016, Yağmur İle İlgili Resimli Sözler Etkisi altına alan, Yağmur İle İlgili Resimli Sözler Yeni, Yağmur İle İlgili Resimli Sözler Whatsapp

Yağmur İle İlgili Resimli Sözler bulunan sayfamızda sizlere yağmur ile alakalı resimli sözler hazırladık. Bu sayfada yer edinen yağmurla alakalı resimli sözleri whatsapptan arkadaşlarınıza yollayabilir bilgisayarınıza indirdikten sonrasında feysbuk ve twitterdan paylaşabilirsiniz.

RESİMLİ YAĞMUR SÖZLERİ

Hiç bir yağmurda sensiz ıslanmaya cesaret edemedim ben. İşte bundan pencereden öteye geçmedi hayallerim.

Iyi mi anlatsam? Her yağmur damlası örnek olarak seni seviyorum olsaydı, her yeri sel alırdı.

Her yağmurda evleri başlarına yıkılan karıncalar vazgeçmezken, hepimiz hangi zelzele yüzünden vazgeçeceğiz.

Yağmur damlaları gibiydin. Öyleki masum damlıyordun kalbime. Ve ben sana doğru Sevdim.

Yalnızca yağmur yağdığında seviyorum bu şehrin insanlarını; her insanın yüzü kaygan, başları eğik, hepimiz benim hep olduğum şeklinde.

Yağmur mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben esasen ağlıyorum.

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne ne kadar sevdiğimi sormuş olacaktır olsaydın inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı.

Bigün yağmura yakalanırsan benden kaçtığın şeklinde yağmurdan da kaç. Bu sebeple bulutların gerisinde kaybolan aşkı için ağlayan benim.

Yağmur namuslunun da, namussuzun da üzerine yağar. Bu yağmur hangisini daha fazlaca ıslatır? Cevap: namusluyu. Bu sebeple namussuz namuslunun şemsiyesini çalmıştır.

Yağmur yağar akasyalar ıslanır. Bulutlar uçuşur gecelerin, ben yağmura çılgın buluta çılgın, bir büyük oyun yaşamak söylediğin, beni ya sevmeli ya öldürmeli.

Yağmuru sevdiğini söylüyorsun fakat yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun, güneşi sevdiğini söylüyorsun fakat güneş çıkınca gölgeye kaçıyorsun, rüzgarı sevdiğini söylüyorsun fakat rüzgarlar çıkınca perdeni örtüyorsun. İşte bundan korkuyorum, bundan dolayı beni de sevdiğini söylüyorsun.

Yel yapraklarımı savurur, dört yanım yağmurla örtülü; sonbahar vaktim reel ya, ne yağmur! Aklımda hep bir uykusuzluk ve masamda bir düşler gülü, gecenin içerisinde, soyunuk.

Yağmur çiseliyor, korkarak yavaş sesle bir ihanet hitabı şeklinde. Yağmur çiseliyor, beyaz ve çıplak mürted ayaklarının kaygan ve karanlık toprağın üzerinde koşması şeklinde. Yağmur çiseliyor, Serezin esnaf çarşısında, bir bakırcı dükkânının karşısında. Bedreddinim bir ağaca asılı. Yağmur çiseliyor. Gecenin geç ve yıldızsız bir saatidir. Ve yağmurda ıslanan yapraksız bir dalda çatırdayan şeyhimin çırılçıplak etidir. Yağmur çiseliyor. Serez çarşısı dilsiz, Serez çarşısı kör. Havada konuşmamanın, görmemenin kahrolası hüznü ve Serez çarşısı kapatmış elleriyle yüzünü. Yağmur çiseliyor.

Uyu! Gözlerinde renksiz bir perde, bir parça uzaklaş kederlerinden. Bir ruh gülümsüyor şeklinde derinden, mehtabın ördüğü saatler nerde? Varsın bahçelerde rüzgarlar gezinsin, yağmur ince ince toprağa sinsin, bir başka alemden gelmiş şeklindesin, dalmış gözlerinle pencerelerde.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]