Yeni Sevgiliye Sözler

Yeni Sevgiliye Sözler

Yeni Sevgiliye Sözler Kısa, Yeni Sevgiliye Sözler Uzun, Yeni Sevgiliye Sözler Tumblr, Yeni Sevgiliye Aşk Sözleri, Yeni Gelen Sevgiliye Sözler, Yeni Sevgiliye Sefalar getirdin Sözler

Yeni Sevgiliye Sözler sayfamızda sizlere yeni sevgiliye en güzel aşk laflarını derledik. Sayfamızda bulunan yeni sevgiliye anlamlı sözleri feysbuk, twitter ve whatsapp ile veya kısa bildiri ile paylaşın.

Yeni Sevgiliye Aşk Sözleri

Artık benimde bir aşkım var, güzeller güzeli, iyilik perisi, güneş kadar sıcak, melekler kadar güzel bir aşkım var. Canım aşkım seni oldukça seviyorum.

Aşk, yer bulunduğu yerden oynasa da; yâri kalpteki bulunduğu yerden oynatmamaktır.

Aşkımıza bir isim koymadım ben, aşkımız için bir şarkı belirlemeden sevdim ben seni, nazar kıymet, aşkımızın büyüsü bozulur diye sessiz çığlıklarımla sevdim seni.

Bana sevmeyi gösterdiğin için, beni bir sevgili olarak sevdiğin için, benimle sevinçli günlere yelken açtığın için teşekkürler aşkım.

Bazı zamanlar o şekilde biri gelir ki tüm gidenlere teşekkür edersin.

Bir ihtimal ben senin ellerini tutamayacağım, sana doğru haykırarak seni seviyorum diye bağıramayacağım, seni hep düşlerimde, hayallerimde seveceğim, sen beni sevmesen bile ben hep seni seveceğim.

Ben seni gördüğüm gün yaptığım bir şakama aşk olsun demiştin ya, işte bende o günden sonrasında aşk oldu, aşkın bir volkan benzer biçimde kalbimde beni yakıp durdu.

Bir okulu bitirdim bir baltaya sap olamadım fakat oldukça sevdiğim bir güzele sevgili oldum. Onun sevgisiyle bütün dünya nimetlerinden vazgeçtim, ben gözlerimi sende açtım be aşkım.

Tüm insanları sevebilirdim. Sevmeye senden başlamasaydım.

Canım aşkım hayatımın miladi oldun, hayatım senden ilkin, senden sonrasında diye ikiye ayrıldı. Senden ilkin yalnızlıklar içerisinde, düzmece arkadaşlar içinde kaybolmuşum, şimdi ise beni oldukça seven canım sevgilimi bulmuşum.

Canım aşkım sana doğru bakarken ellerim titriyor, gözlerim senden başkasını görmüyor, seni seviyorum derken yüreğim çarpıyor, ruhum beni terk edip gidiyor.

Bir tanem, sen hangi şiirden kaçık geldin kalbimin ortasına!

Elimdeki resmin yerine kendin olsaydın. Olsaydın da benim tekrar derdim olsaydın. kızıma doğum günü mesajları

Eski sevgiliye elveda, yeni sevgiliye en güzel sözler ile slm. Yaşamın bundan sonrasında benim hayatım, sevgin benim sevgim, kalbin o esasen benim yüreğim.

Yeni Sevgiliye Sefalar getirdin Sözler

Ey kalbimin sahibi uçurum! Sen benimle olduktan sonrasında kaybettiklerimin ne önemi var.

Ey uçurum seninle ölmeye geldim, yağmursan ıslamaya, ateşsen yanmaya.

Gözünün ‘kahve’sinden koy ömrüme, kırk senenin hatırına ‘sen’ de kalayım.

Güneşin doğduğu da bir reel; batmış olduğu da. Yüreğimin attığı da bir reel; günün bittiği de. Ne menfaat bütün gerçekleri saysak bir bir, seni oldukça seviyorum ya işte o en büyük reel.

Hani bir tabir vardır ya yeni sevgililer eniyibilimkurgufilmleri.net benzer biçimde ne fısıldaşıp duruyorsunuz diye aşkım, ben seninle ağzıma açmadan gözlerine bakarak konuşmayı özledim, ben senin yanına sokulup kulağıma seni seviyorum demeni özledim. Ben seni oldukça özledim canım aşkım.

Haydi, uzat ellerini gireyim dünyasına, beraber yelken açalım bu sonu gelmeyecek aşka, sana doğru söz veriyorum doyacaksın mutluluğa.

Her şey asılsız, yalnız aşkım reel olan, var mı başka bizim benzer biçimde sevinçli olan. Necip Fazıl Kısakürek Sözleri

Sefalar getirdin hayatıma bir tanem, sevincime memnuniyet, neşeme sevinç kattın, hayatımı aşkınla taçlandırdın. Sefalar getirdin aşkım.

Selam diyerek buluşan gözlerimizin şahidi birbirine kenetlenen ellerimiz olsun, seni seviyorum diyen sözlerimizin şahidi birbirimiz için çarpan kalplerimiz olsun.

Ne aramış ise boşa aramışım, sevgili diye ötelerde boşa yorulmuşum, canım sevdiğim derhal yanı başımdaymış bir türlü ayrım edememişim. Seni oldukça seviyorum bir tanem.

Yalnız sev dedi gözlerin, bense aşka müebbet yedim.

Sen aklıma ulaşınca, ben kendime gelemiyorum. happy birthdy quotes

Sen bana Allah’ın emanetisin. Seni sevmek aşktır bana.

Sen benim gökyüzü üzerine gönderdiğim yakarışlarımın yeryüzündeki cevabısın.

Yeni Sevgiliye Mesajlar

Sen benim star kayarken tuttuğum dileğim değil, ezan okurken ettiğim duamsın.

Sen güller kadar güzel, uğrunda can verilecek kadar bir tanesin, sen benim deliler benzer biçimde sevdiğim çiçeği burnunda sevgilimsin.

Sen gülümseyince reklam arasına giriyor bütün acılar. aşk sözleri

Sen mazimi kapatan, yarınlarıma sevinç, saadet, ümit katan aşkım, hoşgeldin hayatıma, hoşgeldin.

Sen yeterli ki çocukluk yap. Gönlümde salıncağın hazır.

Seni geç buldum fakat asla kaybetmeyeceğim, seni sevmiş olarak kara toprağa gireceğim, seni unutmak mı hiç hiç hiç.

Seni gördüğüm gün çarpmıştı bu yüreğim hala da çarpmaya devam ediyor, seni gördükten sonrasında bu gözlerim başkasını görmez oldu, senin sevginle yüreğim saadet buldu.

Seni görmedikçe seviyorum, gördükçe daha da oldukça seviyorum velhasıl aşkım ben seni oldukça seviyorum.

Seni tanıdığım gün eyvah dedim, eyvahlar olsun ki bana seni tanımadan sevmeden boşa geçmiş gençliğime eyvah dedim. Canım aşkım seni tanıdığım gün yaşamı yaşamayı öğrendim, seninle beraber sevinçli günlere adımı yazdırdım.

Seni tanıdığım gün eyvah dedim; eyvahlar olsun ki bana seni tanımadan, sevmeden boşa geçmiş gençliğime eyvah dedim. Canım aşkım seni tanıdığım gün yaşamı yaşamayı öğrendim, seninle beraber sevinçli günlere adımı yazdırdım.

Sonunu bilmeden izlediğim en güzel filmdi gözlerin.

Tek sevenim sen ol. Arda kalan dünya nüfusuna mevzuyu ben anlatırım.

Tesadüfen karşılaşan iki bireyin ve birbirini deliler benzer biçimde seven aşıkların büyük aşkı “Canım Aşkım bütün sinemalarda, her insanın dilinde, imrenenler çatlasın.

Uzaklardan geldim, bir güzeli sevdim, ey güzel sen yeterli ki ol benim aşkım, bu ömrümü senin yoluna sereyim.

Ve ben istek tutmadım asla. Hep yakarış ettim. Ömrün ömrüme nasip olsun diye!

Yüreğime düştüğün günden bu yana Allah’tan tek dileğimsin.

İster uçurum ol, talep eder yara. Lütfun da başım üzerine, kahrın da. Şems-i Tebrizi

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]